Tyron Woodley ostrzega Leona Edwardsa przed trash talk’em i grozi odrzuceniem walki

tyronwoodley.com

Tyron Woodley w ostrych słowach skontrował trash talk Leona Edwardsa, grożąc wycofaniem się z ich zapowiadanej walki.

Na początku tego miesiąca ogłoszono, że były mistrz wagi półśredniej Tyron Woodley w swojej kolejnej walce prawdopodobnie zmierzy się z pretendentem do tytułu Leonem Edwardsem na gali UFC Fight Night 171 w Londynie w marcu.

Edwards jest obecnie na fali ośmiu zwycięstw z rzędu, to drugą co do wielkości seria zwycięstw w dywizji zaraz po mistrzu Kamaru Usmanie. Podczas gdy Edwards czeka na swoją kolej na walkę o tytuł, na portalach społecznościowych dał jasno do zrozumienia, że nie obawia się Woodleya.

Na Instagramie zamieścił fragment piosenki „Blow” Glacier Boyz’, w której pojawia się Tyron Woodley. „Rocky” wyśmiał karierę muzyczną byłego mistrza.

„@twooodley, przynajmniej pozostanie ci kariera rapera, kiedy wrócisz przegrany po walce w marcu 😂”

„Wybraniec” nie puścił płazem prześmiewczego komentarza Edwardsa odpowiadając mu w dosadny sposób i ostrzegając go przed wygadywaniem takich rzeczy zanim zostanie podpisany kontrakt na walkę.

„Zamknij ryj, zanim nie podpiszę umowy na walkę z tobą łajzo. Nikt cię nie zna, nikogo nie obchodzisz, ty dziwko. Zjadłeś trzy kawałki z napojem i to jest twoje największe osiągnięcie! Przestań się czepiać innych i spróbuj dodać kolejnych followersów do tych 50 tys., których posiadasz. Jesteś żenujący! Przestań gadać głupoty, jesteś śmieciem, tak jak twoja zje**na kariera. Zarobiłem więcej pieniędzy na muzyce niż ty w całej swojej karierze. Śmiej się z tego, ty mała suko!”

Woodley nawiązał do sytuacji gdy jego były kolega treningowy Jorge Masvidal powiedział, że po wdaniu się w szarpaninę z Leonem Edwardsem za kulisami gali UFC Fight Night 147 podarował mu „trzy kawałki i sodę”.

Jeśli Tyron Woodley spełni swoją groźbę i nie podpisze umowy na walkę, mistrz wagi półśredniej Kamaru Usman uważa, że Leon Edwards jest godnym przeciwnikiem do walki o tytuł. Usman i Edwards walczyli już ze sobą w 2015 roku, a zwycięzcą przez jednogłośną decyzję został „Nigeryjski Koszmar”. Od tamtej porażki, Edwards nie przegrał żadnej walki i pokonywał takich zawodników jak Rafael Dos Anjos i Donald Cerrone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *