Tyron Woodley: Jeszcze nie mogę powiedzieć z kim, ale Wasz chłopak będzie walczył w lipcu

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi półśredniej będzie bronił pasa w lipcu.

Tyron Woodley (17-3-1, 6-2-1 w UFC) za pośrednictwem FOX Sports poinformował oficjalnie, że kolejny raz w obronie mistrzowskiego tytułu zawalczy w lipcu.

Waszego chłopaka nie było jakiś czas. Byłem zajęty pracą w UFC Tonight, UFC on FOX, dopiero co nagraliśmy Plan ucieczki 2. Dodatkowo w Tampa robiłem program o nazwie Ulubione tak, więc byłem trochę zajęty. Jak już słyszeliście, obóz mistrza już wystartował. Jeszcze nie mogę powiedzieć z kim, ale Wasz chłopak zawalczy w lipcu. Bądźcie czujni na szczegóły.

W tą niedzielę będę pracował nad telewizyjnym programem Nocna zmiana w NBC. Jestem zajęty. Robię jeszcze jeden film w Nowym Orleanie, pracuję nad moją grą aktorską i oczywiście trenuję.

Na lipiec organizacja UFC zaplanowała 5 gal, TUF 25: Finale, UFC 213, UFC Fight Night 113, UFC on FOX 25 oraz UFC 214. Nie jest pewne czy pojedynek Woodleya będzie walką wieczoru gai numerowanej, ponieważ „w kolejce” czekają mistrzowskie konfrontacje Michaela Bispinga z Georgesem St. Pierrem oraz Daniela Cormiera z Jonem Jonesem.

One thought on “Tyron Woodley: Jeszcze nie mogę powiedzieć z kim, ale Wasz chłopak będzie walczył w lipcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *