Tyron Woodley: „Je**ć Conora, biorę $5 milionów, 5 procent PPV i mogę walczyć z Floydem”

foxsports.com

Mamy kolejnego chętnego na super pojedynek z Floydem Mayweatherem Jr., a jest nim mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley.

Informacje o potencjalnym pojedynku między mistrzem UFC Conorem McGregorem i mistrzem boksu Floydem Mayweatherem jr. wywołują duże emocje od dłuższego już czasu, a obaj panowie skutecznie je podsycają co jakiś czas kolejnym trash talk’iem. Floyd Mayweather zaoferował już Conorowi McGregorowi pojedynek bokserski za $15 milionów dolarów jednak Irlandczyk oczekuje znacznie większej wypłaty. Tyron Woodley w rozmowie z TMZ Sports powiedział, że on wziąłby tylko $5 milionów, 5 procent z pay-per-view oraz kilka zegarków za walkę z Mayweatherem.

Woodley jest zdania, że walka bokserska McGregor vs Mayweather dojdzie pewnego dnia do skutku . Uważa, że na stole zostanie wyłożone zbyt dużo pieniędzy, by każdy z nich odszedł od tego planu.

Co do mistrza wagi półśredniej, to ma on już zaplanowaną obronę tytułu w walce rewanżowej ze Stephenem Thompsonem na gali UFC 209 w dniu 4 marca w Las Vegas. Będzie to rewanż za walkę z listopada na UFC 205. W tamtej walce Woodley wygrał z Thompsonem przez większościowy remis po czym niemal od razu ogłoszono natychmiastowy rewanż.

7 thoughts on “Tyron Woodley: „Je**ć Conora, biorę $5 milionów, 5 procent PPV i mogę walczyć z Floydem”

  1. Co ten p*jebany czarnuch wygaduje?! LMFAO !!! 😀 Conor ma solidny boks, najlepszy w UFC i w dodatku jest 6-krotnym mistrzem Irlandii w tejże dyscyplinie !!! Conor boksersko wciągnąłby nosem tego durnego czarnucha, a co dopiero Floyd LOL2 Teraz to normalnie powiedział dowcip roku 2017 !!! 😀

  2. Mogli by juz skonczyc te pisanie i ganie o floydzie. I tak kazdy dostanie wpierdziel od niego na zasadach boksu. A w mma floyd jest nikim. Pamietam jak coture zalatwil jednego boksera . Sprowadzenie duszenie i nawet sie nie spocil. Tutaj by bylo to samo.

  3. Cały szkopuł w tym, że TW by tej walki nie sprzedał nawet w 5procentach tego jak zrobi to Irol. Chyba nikt się nie łudzi, że Conor posklada asfalta na zasadzie boksu, ale ta walka wygenerowana mega potężną kapustę i tu jest kon pogrzebany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *