Twitterowe przepychanki Rampage’a i Randy’ego

(mmamania.com)

Dla niektórych Twitter to portal społecznościowy służący do kontaktowania się ze znajomymi. Dla innych to narzędzie, które pomaga znaleźć wszelkie potrzebne informacje. Są również tacy, którzy używają go do manifestacji swoich uczuć i rzucania mięsem we wrogów.

Bohaterami na dziś są Quinton Jackson i Randy Couture. Zaczęło się od tego, że Rampage ma za złe „The Natural”, że podczas całej jego kariery obstawiał wygrane jego przeciwników, a ostatnio stawiał, że Matt Hamill pokona Rampage’a na UFC 130. 

Sam „Captain America” powiedział: „Szkoda, że Rampage bierze tak do siebie fakt, że wybierałem innych przeciwników. Jest świetnym gościem i kolegą. Życzę mu najlepszego. Tak, Hamill… Myślałem, że Hamill wygra decyzją w tej walce, a Rampage wziął to bardzo do siebie. „

Na odpowiedź Rampage nie trzeba było długo czekać: „Pieprzony @Randy_Couture zawsze obstawiał wygrane moich przeciwników. Na początku mnie to nie obchodziło, aż do walki z Hamillem.”

Potem już zmienił adresata na bezpośredniego: „@Randy_Couture, pieprz się. Jesteś Judaszem, a ja chciałem być twoim kolegą i trzymałem gębę na kłódkę, gdy nie wiedziałem, czy wygrasz czy przegrasz.” 

Jackson swego czasu reklamował Xtreme Couture, linię odzieżową Randy’ego promującą jego gym w Las Vegas, nosząc je na przeróżne okazje. Wygląda na to, że koniec z darmowym marketingiem.

2 thoughts on “Twitterowe przepychanki Rampage’a i Randy’ego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *