Twitt dnia: Ojciec Sage’a to prawdopodobnie najgorszy trener jakiego widziałem

sherdog.com
sherdog.com

Sparingpartner młodego Amerykanina niepochlebnie o jego ojcu.

Głównym trenerem młodego, utalentowanego Sage Northcutta (7-1, 2-1 w UFC) jest jego ojciec. Jednak nie wszyscy uważają go za odpowiedniego człowieka na odpowiednim miejscu, w swoim ostatnim poście Ilya Grad umieścił kilka gorzkich słów pod adresem ojca Sage’a.

@supersagenorthcutt came in for sparring today preparing for UFC 200. I want to say something nice about the kid but oh my what a disaster it was. His dad is probably the worst coach I’ve seen in my life. He walks around talking shit from the start like we owe him something, then he interrupting his real coach during the rounds and gives poor Sage negative pet talk in between! Then at the 3rd round when I was just warming up and started pushing the pace they accused me of trying to hurt him and retired him from sparring! – When I train someone for a fight I want to put them in difficult situations, as you would in a real fight but these clowns just want him to do well and when he doesn’t they accused me of some shit and made a scene! Never have I seen such bad coaching in my life! You have great potential kid, If you smart tell your dad to stay away from your fight camp so you could actually get some training done! Good luck for 200

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ilya Grad (@ilyagrad)

Sage Northcutt przyjechał dzisiaj na sparing przygotowując się do UFC 200. Chcę powiedzieć coś miłego o tym dzieciaku jednak co to za katastrofa była. Jego ojciec jest prawdopodobnie najgorszym trenerem jakiego widziałem w moim życiu. Chodził dookoła i gadał głupoty jakbyśmy byli mu coś winni, później przerywał prawdziwemu trenerowi i naskakiwał na biednego Sage’a pomiędzy rundami. Następnie w trzeciej rundzie kiedy się dogrzewałem i podkręcałem tempo oni oskarżyli mnie o próbę doprowadzenia do jego kontuzji i przerwali sparing! Kiedy trenuję z kimś do walki chcę umieścić go w trudnych sytuacjach, tak jak w prawdziwej walce, ale te klauny chcą żeby po prostu wyglądał dobrze a kiedy jest inaczej to oskarżają mnie o jakieś gówno i robią sceny! Nigdy w swoim życiu nie widziałem tak złego trenera! Dzieciaku masz wielki potencjał, jeśli jesteś inteligentny, powiedz swojemu tacie żeby trzymał się z daleka od twoich przygotowań żebyś mógł trenować. Powodzenia na UFC 200!

One thought on “Twitt dnia: Ojciec Sage’a to prawdopodobnie najgorszy trener jakiego widziałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *