Tweet dnia: Gokhan Saki ma wiadomość do przywódcy Korei Północnej

celebritypictures.wiki

Przejście Gokhana Sakiego na dobre do MMA, a dokładniej mówiąc debiut w UFC będzie jednym z najważniejszych i najciekawiej zapowiadających się debiutów w tym roku.

Weteran kickboxingu, mistrz K-1 oraz były mistrz organizacji GLORY stoczy swoją drugą walkę MMA w wadze półciężkiej już 23 września w Saitama w Japonii na gali UFC Fight Night 117. Jego przeciwnikiem będzie Brazylijczyk Henrique da Silva (12-3), który ma za sobą pięć walk w UFC, ale trzy ostatnie to same porażki.

Jak na debiut dla Gokhana będzie to dobry przeciwnik, który zanim trafił do UFC miał za sobą 12 zwycięskich walk i ani jednej porażki, a wszystkie te pojedynki kończył przed czasem przez KO/TKO i jedną przez poddanie. Obaj zawodnicy lubią i potrafią nokautować swoich rywali mocnymi bombami.

Jeśli mowa o bombach, to trzeba przedstawić ostatni wpis Gokhana Sakiego na Twitterze w którym zwrócił się do dyktatora Korei Północnej Kim Dzong Una, a sam wpis odnosi się do ostatnich wydarzeń i wystrzeleniem przez armię Korei Północnej rakiety, która przeleciała nad północną-wschodnią częścią Japonii po czym rozpadła się i wpadła do morza.

— #KoreaPółnocna Wyluzuj bracie, nie rozwal mojego debiutu w Japonii. Jeśli chcesz zobaczyć jak spadają bomby, to obejrzyj moją walkę 23 września.

3 thoughts on “Tweet dnia: Gokhan Saki ma wiadomość do przywódcy Korei Północnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.