Tweet dnia – fantazja Joe Rogana

Główny komentator UFC, dziennikarz i komik Joe Rogan popisał się bardzo bujną wyobraźnią.

Jak wiadomo Rogan jest zwolennikiem i użytkownikiem różny niekoniecznie legalnych substancji, jak marihuana, LSD, DMT, grzybki psylocybinowe, często też dzieli się swoimi przemyśleniami które można z tymi środkami powiązać. Dziś pojawił się tweet, który po zebraniu do kupy wygląda mniej więcej tak:

Dziecko we mnie chciałoby odkryć, że Wielka Stopa jest prawdziwy; mężczyzna we mnie chce, aby znalazł go Les Stroud(kanadyjski survivalowiec – przyp. red.). Problem z Wielką Stopą jest taki jak z UFO – są prawdziwe, ale jeżeli chcesz je zobaczyć bez grzybków to powodzenia. Ale prawdziwy mindfuck to nie „jaki procent UFO to statki kosmitów”, ale „a co jeśli to WSZYSTKO ściema?”. Wyobraźcie sobie, że każde porwanie przez UFO to tylko dyrdymały jakiegoś świra czy kłamcy. I o to całe wielkie halo? I nagle, gdy wszyscy ludzie są w stu procentach pewni, że UFO to tylko bajki, kosmici nagle zjawiają się i przybierają postać telefonów komórkowych. I wtedy kosmici wpływają na sposób myślenia władz i przekonują je, aby zaczęły monitorować  każdy sms i rozmowę telefoniczną. Kosmici wprawiają ludzi w panikę zakłócając ich prywatność i wolności obywatelskie i po cichu atakują nas pod postacią sztucznej inteligencji.

Chwilę później dopisał:

Właśnie osiągnąłem rekord świata ilości tweetów typu „jak bardzo jesteś teraz naćpany?”

6 thoughts on “Tweet dnia – fantazja Joe Rogana

  1. no to chyba juz nie nalezy traktowac na serio jego komentarza dotyczacego GSP, ktory rzekomo dostal za duzo po glowie i mowi, ze go kosmici porwali…
    Pewnie Joe sie nacpal i widzial w swoich wizjach GSP :>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *