TV SFD i Fight24 LIVE

TV SFD i Fight24 LIVE. Już w najbliższy czwartek od godz. 16.00 kolejny live i znani goście. Najsilniejszy Polak, Mistrz Świata w trójboju siłowym Daniel Grabowski oraz o 16.30 Maciej Kawulski odpowie na Wasze pytania i zdradzi ostatnie newsy przed KSW 15.

Przypominamy, że kolejna Gala KSW 15 już 19 marca.

Czekamy na propozycje Waszych pytań, które zadamy Mackowi Kawulskiemu. Program będzie można obejrzeć LIVE z poziomu serwisu Fight24.pl

20 thoughts on “TV SFD i Fight24 LIVE

 1. Moje pytanie. ” Czy mysli Pan ze ktorys z zawodnikow ktory wycofal sie z KSW15 mial inne powody niz te ktore oficjalnie zostaly powiedziane.Np” bał sie walki ze swoim rywalem itp?”

 2. Moje pytanie:

  1. Czy nie sądzi Pan, że Mariusz Pudzianowski walczy za rzadko jak na swój wiek (34 lata) biorąc pod uwagę to, że dopiero poznaje MMA?

  2. Czu uważa Pan, że Mariusz Pudzianowski nie jest odpowiednio prowadzony przez swoich menedżerów jeśli chodzi o walki za granicą? W ciągu 18 miesięcy stoczył tylko jedną walkę za granicą. Może ma zbyt duże wymagania finansowe?

 3. – Czy macie zamiar otworzyć się w najbliższej przyszłości na nowe kat. wagowe i walki kobiet? Niekoniecznie na dużych galach, mogą być na Extra i Fight Clubach. (macie już w swoich szeregach Reeda i Kornika, który śmiało mogliby wziąć udział w turnieju wagi piórkowej)
  – kiedy następny KSW Fight Club?
  – Czy dalej planujecie zrobienie polskiego TUF-a? Trenerami byliby Mamed i posidacz pasa MW, byłby to wstęp do zunifikowania tytułów mistrzowskich (a i możnaby starać się promować klatkę jako profesjonalne miejsce do walk w mma)
  – Kiedy doczekam się gali we Wrocławiu? Jest tam przecież duża hala, a lokalizacja również jest dobra.

 4. – Co dalej z Marcinem Najmanem przegrał już dwie walki, choć w tej drugiej był bardzo bliski zwycięstwa nad Przemysławem Saletą. Ożywił też tym publiczność w Łodzi, czy planowaliście coś już nowego dla Marcina ?

 5. Ile walk będzie tylko i wyłącznie na Polsat Sport, a ile na obu kanałach?

  BTW przykro mi, że mamy możliwość zadania naprawdę wymarzonego pytania, a póki co to 90 procent tyczy się Pudziana i Najmana…

 6. Pytania do Kawula:

  1. Jak wygląda obecinie sytuacja pasa mistrzowskiego KSW wagi średniej?
  2. Kto dla Michała Materli?
  3. Gdzie ostatecznie odbędzie się KSW16? Ergo Arena w Gdańsku?
  4. Jak poważnie traktowany jest przez Was Mariusz Pudzianowski? Zamierzacie wystawiać Go tylko w walkach ze znanymi freakami czy może macie dla niego jakiś poważniejszych przeciwników(tylko nie mówcie, że James Thompson albo Bob Sapp to poważni zawodnicy MMA).

 7. 1. Czy może zdradzić ile PPV na Ipli zostało sprzedanych podczas gali KSW Fight Club.
  2. Czy zamierzają wprowadzić kiedyś bonusy za walkę, KO i poddanie wieczoru.
  3. Czy na następnej gali będzie GP, a jeśli tak to w jakiej wadze.
  4. Czy planują w przyszłości organizowanie extrafight’ów pomiędzy dwoma zawodnikami zagranicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.