TUF bije rekordy oglądalności dzięki Slice’owi

Kimbo
Decyzja aby dać Kimbo Slice’a do reality show The Ultimate Fighter odpłaciła się UFC i Spike TV z dużą nawiązką, gdyż to prawdopodobnie dzięki niemu program osiągnął tak dużą oglądalność.

Zgodnie z  opublikowanym przez telewizję Spike oświadczeniem, pierwszy odcinek osiągnął rekordową oglądalność, aż 4,1 mln widzów, jednocześnie bijąć rekord w oglądalności odcinków TUF’a, który należał do finału trzeciej edycji i wynosił 2,8 mln widzów.

W środową noc telewidzowie zapoznali się z szesnastką uczestników oraz trenerami – Quintonem „Rampage”Jaksonem, byłym mistrzem wagi pół-ciężkiej UFC oraz Rashadem Evansem, zwycięzcą drugiej edycji TUF’a, który także nosił pas mistrzowski wagi pół-ciężkiej, a także na koniec odcinka mieli okazję obejrzeć krwawą jatkę jaką na Abym Wagnerze urządził Jon Madsen.

Owe show pomogło telewizji Spike pokonać konkurencyjne programy takie jak The Jay Leno Show, America’s Got Talent, Glee i So You Think You Can Dance, jeśli chodzi o popularność wśród mężczyzn w wieku 18-49 lat.

5 thoughts on “TUF bije rekordy oglądalności dzięki Slice’owi

  1. Kimbo – chlopak z ulicy a prosze jaka kariera 😀

    wez mnie nie rozsmieszaj.. jaka to on ma kariere? wygrawa walki z powaznymi zawodniami? bo nie widzialem takiej 🙂
    dana wziol go tylko ze wzgledu na jego popularnosc bo hamburgery twierdza ze on jest najlepszy 😀

  2. Wand, Kimbo zrobił karierę i to dość sporą jak na kogoś z ulicy, stał się osobą medialną wykorzystując na początku walki na ulicy, a później te profesjonalne. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie walk, więc nie dorzeczne jest twierdzenie, że nie zrobił kariery. Trzeba też zrozumieć pojęcie kariery, a ono nie koniecznie odwołuje się do tego, że np. w sporcie karierę zrobił ten co wygrał z najlepszymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *