TUF 24 Finale: Johnson vs. Elliott – bonusy i konferencja

Mike Sloan/sherdog.com
Mike Sloan/sherdog.com

Czworo zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Najlepszą walką wieczoru uznano starcie Iona Cutelaby z Jaredem Cannonierem. W walce półciężkich początkowo dominował 23-letni Cutelaba, ale w drugiej i trzeciej odsłonie – głównie za sprawą lepszej kondycji – Amerykanin z nawiązką odrobił straty i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Bonusy za najlepsze występy gali trafiły do Sary McMann i Anthony’ego Smitha. Była pretendentka do pasa wagi koguciej nie bez problemów uporała się z Alexis Davis zaś Smith efektownie znokautował Elvisa Mutapcicia.

Poniżej video z pogalowej konferencji.

3 thoughts on “TUF 24 Finale: Johnson vs. Elliott – bonusy i konferencja

  1. Jakoś mysz mnie nie przekonała, fakt że wygrał. Ale przygotowywał się do walki w pełnym obozie. Elliott stoczył kilka walk w tuf-ie i za każdym razem zbijał wagę. Gdyby przygotowywali się do walki ma równych warunkach to DJ by przegrał i to z kretesem!!!

  2. @kris11
    Wiem co masz na myśli, Demetrious miał więcej czasu na przygotowanie – to fakt. Elliot brał udział w TUF-ie, który – jak można było zobaczyć na trofeum – zakończył się 10 sierpnia. Od tamtej pory Tim miał czas na przygotowania stricte pod Johnsona tak, więc to nie jest tak mało czasu.
    Mimo wszystko fakt faktem Elliott IMO dał dobrą walkę i może być solidnym graczem wagi muszej UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *