Trzy walki o pasy mistrzowskie na gali FEN 12 Feel the Force we Wrocławiu

FEN 12 plakat

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie potwierdzić trzy mistrzowskie pojedynki, które odbędą się podczas nadchodzącej gali FEN 12 „Feel The Force”, zaplanowanej na 20 maja 2016 roku, w Hali Stulecia, we Wrocławiu. O pas K-1 Rules i dwa pasy w formule MMA, walczyć będą: najlepszy polski kickboxer wagi średniej Paweł Biszczak z klubu Prych Team Legnica, czołowy polski zawodnik wagi półciężkiej Marcin Zontek reprezentujący Contender Kamienna Góra i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław występujący w wadze półśredniej.

Wszyscy wymienieni zawodnicy na naszej arenie w pełni pokazali swoje możliwości wygrywając trudne pojedynki, stąd decyzja o tak ważnym, dla nas i dla nich, statusie ich walk. Wszyscy oni deklarują, iż są gotowi do najważniejszych pojedynków swojego życia.

Paweł Biszczak wygrywał trzykrotnie swoje pojedynki z Zakarią Baitarem z Belgii, z Pavlem Oboznym z Białorusi i Anatolim Hunanyanem z Czech. Karateka z Legnicy to światowa elita formuły K-1 w wadze do 77 kilogramów.

Michał Michalski trzykrotnie odprawiał swoich rywali, wygrywając w imponującym stylu z Adamem Niedźwiedziem, Mariuszem Radziszewskim i Rafałem Błachutą, którzy należą do czołówki polskiego MMA w kategorii do 77 kilogramów. Teraz czas na najważniejszy pojedynek w życiu i niewykluczone, że pierwszy międzynarodowy w jego karierze.

Weteran polskiego MMA i zawodnik, który rozsławiał polskie MMA w dalekiej Rosji, Marcin Zontek także trzykrotnie zwyciężał na galach FEN. W pierwszym pojedynku tylko rundę wytrzymał z nim Krzysztof Pietraszek na gali w Lubinie, w drugim zatrzymał nadzieję niemieckiego MMA Tassilo Lahra, a na otwarcie 2016 roku przed czasem uporał się z Arunasem Viliusem z Litwy.

Mamy nadzieję, że mistrzowskie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców, więc nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci.

Informacja prasowa

One thought on “Trzy walki o pasy mistrzowskie na gali FEN 12 Feel the Force we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *