Trzy pojedynki dodane do UFC Fight Night 137 w Sao Paulo

Esther Lin, MMA Fighting

W Brazylii zobaczymy m.in. starcie Thalesa Leitesa z Hectorem Lombardem.

Poznaliśmy trzy nowe zestawienia, które odbędą się podczas gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo. Gala w Brazylii wzbogaciła się o następujące starcia: Ketlen Vieira vs. Tonya Evinger, Ben Saunders vs. Sergio Moraes oraz Thales Leites vs. Hector Lombard.

Ketlen Vieira (10-0) ma nadzieję na pojedynek mistrzowski w kategorii koguciej po serii czterech zwycięstw z rzędu w organizacji UFC. W ostatnim pojedynku pokonała Cat Zingano przez niejednogłośną decyzję sędziów. Jej przeciwniczką będzie Tonya Evinger (19-6, 1NC), która jest byłą mistrzynią Invicta FC, a ostatnią walkę stoczyła w lipcu 2017 roku, przegrywając przez TKO z Cris Cyborg.

Ben Saunders (22-9-2) powraca po zwycięstwie w 1 rundzie z Jake’em Ellenbergerem, które przełamało złą passę dwóch porażek z rzędu. Sergio Moraes (13-3-1) przegrał zaledwie jeden pojedynek z dziewięciu ostatnich w UFC, a w ostatniej walce odprawił Tima Meansa przez niejednogłośną decyzję.

Pojedynek Hectora Lombarda (34-9-1, 2NC) z Thalesem Leitesem (27-9) może okazać się pojedynkiem o wszystko dla obu zawodników. Thales Leites posiada bilans 2-5 w ostatnich siedmiu walkach, natomiast Lombard będzie próbował przełamać koszmarną serię pięciu porażek z rzędu(!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *