Trzecia gala ONE Championship: Fists of Fury na żywo w Fightklubie

Od wschodzących gwiazd po mistrzów świata – karta walka najbliższej gali ONE Championship prezentuje się niezwykle okazale i nakazuje spodziewać się w Singapurze wielkich emocji! Fists of Fury III w najbliższy piątek 19 marca w Fightklubie!

W pojedynku wieczoru w oktagonie zobaczymy panującego mistrza świata w kickboxingu w wadze lekkiej, Regiana Eersela, który zmierzy się z nieobliczalnym i zdolnym do pokonania każdego rywala, Mustaphą Haidą. Pierwszy z nich, mający w sobie sporą domieszkę surinamskiej krwi, znany jest z nieustępliwości i walki na najwyższych obrotach od pierwszej do ostatniej sekundy każdego pojedynku. Eersela zaskarbił sobie przychylność fanów serią efektownych zwycięstw i zaangażowanie, które wkłada w każde starcie. W piątek czeka go jednak piekielnie trudna przeprawa, Haida to bowiem przeciwnik, który potrafi wykorzystać każdą, nawet najmniejszą lukę w obronie, a nokautującym ciosem jest w stanie zakończyć walkę w najmniej spodziewanym momencie. Włoch z pewnością zrobi wszystko, żeby wykorzystać swoja szansę i spełnić marzenie o byciu mistrzem organizacji ONE. Eersela wcale nie zamierza jednak ustępować z tronu…
 
Starcie w formule Muay Thai w wadze atomowej pomiędzy Janet Todd, a Almą Juniku może z kolei wyłonić kolejną rywalkę dla królowej dywizji, Allycii Hellen Rodrigues. Todd w rankingu zajmuje obecnie drugie miejsce, a w swoim dorobku ma już mistrzowski pas ONE w kickboxingu. Amerykanka wciąż jednak jest głodna sukcesu i ma ochotę na kolejny tytuł, tym bardziej że od lutego 2019 roku i przegranej bitwy ze Stamp Fairtex cztery kolejne walki rozstrzygała na swoją korzyść. Kulminacją marszu na szczyt był zwycięski rewanż z Fairtex, który miał miejsce niemal dokładnie rok temu na gali ONE Championship: King of the Jungle. Pochodząca z Australii Alma Juniku w aktualnym rankingu sklasyfikowana jest na czwartej pozycji, niewielu fanów daje jednak wiarę w to, że może uporać się w Singapurze z Todd. Tym bardziej, że w ostatnich walkach nie sprostała ona ani Fairtex, ani Anne Line Hogstad. 
 
Wielkich emocji spodziewać można się również po kolejnym starciu, tym razem w formule MMA, w którym zmierzą się Alex Silva i Hiroba Minowa. Pierwszy z nich zasłużył sobie na miano jednego z najbardziej niebezpiecznych fighterów w wadze słomkowej, drugi z kolei będzie chciał udowodnić swoją przynależność do ścisłej światowej czołówki. Minowa szturmem wdarł się do ONE Championship w swoim debiucie – na gali Inside The Matrix III – efektownie pokonując Lito Adiwanga. W Singapurze będzie miał okazję pokazać szerokiej publiczności czy jego umiejętności są na tyle wysokie, aby skutecznie przeciwstawić się byłemu mistrzowi świata ONE w wadze słomkowej. Silva zwyciężając w tym starciu będzie z kolei dążył do realizacji jasno określonego celu, rewanżu z Joshuą Pacio, który w styczniu ubiegłego roku odebrał mu mistrzowski pas. 
 
Transmisja z gali ONE Championship: Fists of Fury III w piątek 19 marca od godz. 13.30 w Fightklubie!

Walka o tytuł wagi lekkiej
Kickboxing -77 kg: Regian Eersel (c) vs. Mustapha Haida

Co-main event
Muay Thai -52 kg: Alma Juniku vs. Janet Todd

MMA -57 kg: Alex Silva vs. Hiroba Minowa
MMA -57 kg: Maira Mazar vs. Jenelyn Olsim
MMA -57 kg: Roshan Mainam vs. Aziz Calim
MMA -61 kg: Yodkaikaew Fairtex vs. Hu Yong

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *