Trzech nowych w EA MMA

Jak informuje oficjalna strona Electronic Arts, w grze EA Sports MMA pojawi się trzech nowych zawodników:

Matyushenko na ringach MMA występuje już 13 lat. Był pierwszym, a na marginesie – też jedynym – indywidualnym mistrzem wagi półciężkiej International Fight League. Amerykanie zwrócili na niego uwagę, gdy jeszcze jako zapaśnik-amator na meczu Rosja-USA „zamiatał matę rywalami” jak malowniczo ujął David Schultz, mistrz świata i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles. To właśnie amerykański mistrz zapasów nadał Białorusinowi przydomek „Janitor” (dozorca, woźny). Co ciekawe ostatnio Vlad walczył na dwóch galach UFC, a przecież szef tej organizacji – Dana White zarzekał się, że jego zawodnicy w grze EA Sports się nie pojawią…

Barnetta pewnie „dobrze” kojarzą polscy fani MMA. Olbrzym z Seattle (191 cm, ok. 120 kg) w 2006 roku – co prawda nie bez problemów – wygrał z Pawłem Nastulą. Polki mistrz judo to nie jedyne znane nazwisko na rozkładzie „Baby Faced Assassina”. Amerykanin pokonał m.in. Randy’ego Couture’a (też pojawi się w EA Sports MMA), Pedro Rizzo, Antonio Nogueirę czy znanych z ringów K-1: Marka Hunta, Mighty Mo i Semmy’ego Schilta. Rekord MMA Barnetta to 24 wygrane i 5 porażek (z czego aż zafundował mu Mirko „Cro Cop” Filipović).

Hansen na zawodowych arenach walczy już 11 lat. Rywalizował m.in. pod banderami DREAM, Pride i K-1. Bilans widowiskowo walczącego „Hellboya” to 19 wygranych, 9 porażek i remis. W 2003 roku zdobył tytuł mistrza świata w Shooto w wadze półśredniej.

http://mma.easports.com/

5 thoughts on “Trzech nowych w EA MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *