Trwają rozmowy nad walką Dan Henderson vs Vitor Belfort 2 na UFC Fight Night 32

Dan Henderson i Vitor Belfort są bliscy podpisania kontraktu na walkę podczas UFC Fight Night 32, która odbędzie się 9 listopada w Brazylii.

Na razie nie wiadomo, w jakiej kategorii mieli by się zmierzyć. Henderson aktualnie jest zawodnikiem półciężkim, co w sumie pasuje Belfortowi, skrytykowanego ostatnio przez White’a, że w wadze średniej ciśnie tylko na walki z mistrzem.

Henderson i Belfort spotkali się po raz pierwszy na Pride 32 w październiku 2006. Zwyciężył jednogłośną decyzją Hendo. Po tej walce u Belforta wykryto obecność 4-hydroxytestosteronu w organizmie, co skończyło się dla niego 9-miesięcznym zawieszeniem i grzywną w wysokości $10,000.

9 thoughts on “Trwają rozmowy nad walką Dan Henderson vs Vitor Belfort 2 na UFC Fight Night 32

  1. Najlepiej było by zrobić walkę Hendo vs Shogun 2 ale za nim Shogun wyjdzie do nastempnej walki powinien się podbudować TRT tak jak Belfort Bo jeśli w nastempnej walcę zaprezentuję się tak jak z Cwelem Sonnenem to Dana może go wywalić a co do Belforta to najlepiej dać mu walkę z Cwelem Sonenem później walkę z Chrisem a na końcu walke o pas ze Spiderem (chyba że Silva nie odbierze pasa Chrisowi to można zrobić na odwrót ale wątpię w to )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.