Trwają prace nad zestawieniem walk Nurmagomedov vs Ferguson i Woodley vs Thompson II na UFC 209

Trwają prace nad zestawieniem dwóch walk o tytuły mistrzowskie na marcowej gali UFC 209 w Las Vegas.

Według najnowszych doniesień, UFC stara się zakontraktować pojedynek o tymczasowy tytuł wagi lekkiej między Khabibem Nurmagomedovem i Tonym Fergusonem. Drugą walką miałoby być starcie rewanżowe między mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodleyem i Stephenem Thompsonem.

O potencjalnej walce między Nurmagomedovem i Fergusonem było w ostatnim czasie bardzo głośno, ponieważ Khabib bardzo mocno nalegał na tę walkę, ale Ferguson nie chciał zgodzić się na proponowane mu warunki finansowe. Rosjanin kilka dni temu zaproponował Fergusonowi, że przekaże mu $200.000 dolarów żeby tylko doszło do tej walki, ale Tony nie chciał się na to zgodzić. Nurmagomedov zaczął tracić cierpliwość i wraz z teamem postanowili, że podejmą walkę z innym zawodnikiem i tutaj padło nazwisko Michaela Chiesy. Tymczasem Ferguson opublikował na Twitterze, że wraca do akcji. Teraz wydaje się, że walka Nurmagomedova z Fergusonem znów może być aktualna.

Co do pojedynku Woodley’a z Thompsonem, to byłby to rewanż za walkę na gali UFC 205, który zakończył się większościowym remisem na korzyść Woodley’a. UFC chciało od początku zorganizować natychmiastowy rewanż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *