Treningu Fedora w Holandii ciąg dalszy

(MixFight.ru)

„The Last Emperor” kontynuuje swój trening w Holandii. Rosjanin szlifuje swoje uderzenia z weteranem K-1, oraz Pride, Jerrelem Venetiaanem. Razem ze swoimi towarzyszami Kirilem Sidelnikovem i Maximem Grishinem, Fedor trenował już w Special Sports Amstelveen, Kops, Seichin, oraz Team Slamm!. Oto parę słów od byłego mistrza:

„Jesteśmy w drugim tygodniu treningów tutaj. Przyjechaliśmy do Holandii popracować nad Muay Thai, oraz ogólnie nad uderzeniami i jeszcze trochę nad grapplingiem. Ich grappling w pewnym stopniu różni się od tego który znamy. Zabierzemy nowo nabyte techniki ze sobą i będziemy nad nimi dalej pracować w domu”

Link do galerii.

15 thoughts on “Treningu Fedora w Holandii ciąg dalszy

  1. bez urazy ale nie wiem czym tu sie tak podniecać – po pierwsze to naprawde krótki fragment w którym praktycznie nic nie widać a po drugie 2 tygodnie trenigów to jest nic
    też chciałbym żeby Fiodor wrócił w takiej formie jak dawniej, ale nie byłbym takim optymistą.

  2. logan: bez urazy ale nie wiem czym tu sie tak podniecać – po pierwsze to naprawde krótki fragment w którym praktycznie nic nie widać a po drugie 2 tygodnie trenigów to jest nic też chciałbym żeby Fiodor wrócił w takiej formie jak dawniej, ale nie byłbym takim optymistą.

    Zgadzam się w 100%, na filmiku Fedzio nic nie pokazuje… Fiodor jak teraz polegnie to już nie wstanie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *