Trener WroX Gym Tomasz Skórkowski po seminarium z André Galvão

Tomasz Skórkowski big

Rozmowa z głównym trenerem WroX Gym, Tomaszem Skórą Skórkowskim z którym porozmawialiśmy o seminarium z André Galvão.

Tomasz podsumowuje seminarium, które jest bardzo dobrze przygotowywane przez André za każdym razem i zawsze koncentruje się na konkretach. Oprócz tego dowiecie się jak to się stało, że WroX Gym został filią Atos Jiu Jitsu Team oraz o planach na przyszłość Skóry.

Wcześniej klub funkcjonował jako Sqra Gold Team, będąc pod opieką braci Linke. Kilka lat temu Tomasz wraz ze swoim przyjacielem Wojciechem Szczebakiem postanowili stworzyć coś więcej niż tylko klub BJJ – zmienić go w prawdziwe centrum sportu i kultury fizycznej. Klub oferuje treningi Jiu Jitsu, boksu, MMA, cross-training, siłownię, treningi personalne a także treningi judo dla najmłodszych a nawet stworzył świetlicę sportowo-edukacyjną. Znajduje się cichym miejscu obok jednego z wrocławskich kąpielisk. Zawodnicy zdobyli wiele medali na zawodach rangi lokalnej, krajowej i międzynarodowej, także za oceanem.

Udało się także WroX Gym uczynić filią Atos Jiu Jitsu, klubu Andre Galvao, który w tym roku po raz czwarty gościł tutaj prowadząc seminarium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *