Trener sióstr Shevchenko wrócił do trenowania po postrzale, który miał miejsce kilka tygodni temu

mmafighting.com
mmafighting.com

Trener Valentiny Shevchenko (12-2) wrócił po niedawnym postrzale.

Antonina Shevchenko siostra Valentiny, która wróciła do swojego domu w Peru po zdobyciu 8 mistrzostwa świata Muay Thai w Szwecji, została niemiło zaskoczona po przylocie do Limy. Jeden z jej sparingpartnerów poinformował ją, że jej trener Pavel Fedotov został postrzelony przez włamywaczy podczas kolacji w restauracji wraz z jej siostrą Valentiną.

Kiedy to usłyszałam nie mogłam uwierzyć, że to się stało naprawdę.

-powiedziała Antonina

Poszłam od razu do szpitala razem ze swoimi bagażami aby upewnić się, że z Pavlem wszystko w porządku. Na początku nie wiedziałam co dokładnie się zdarzyło, słyszałam, że była wymiana strzałów i został postrzelony. Kiedy tam dotarliśmy okazało się, że Pavel nie jest poważnie ranny, ale nie było jeszcze wiadomo czy zdąży wrócić na czas i pomóc nam w przygotowaniach do walk.

Pavel Fedotov trenuje obie siostry od dwóch dekad, przeniósł się razem z nimi z Kirgistanu do Peru osiem lat temu. Trener Fedotov nie był z Antoniną w Sztokholmie podczas zdobywania mistrzostwa Muay Thai, ponieważ pomaga Valentinie w przygotowaniach do walki z Holly Holm na gali UFC on FOX 20, która odbędzie się 23 lipca w Chicago.

Bez Pavla było bardzo ciężko w Sztokholmie. Gdy jest razem ze mną, zawsze podpowie co wykonuję źle, co można jeszcze poprawić. To dla mnie bardzo ważne, bo z nim wydaje się to bardzo proste i przyjemne, po prostu robię to czego ode mnie oczekuje. Bardzo się cieszę, że nic poważnego się nie stało i Pavel dalej będzie nas wspierał podczas treningów i walk.

Starsza siostra Valentiny, Antonina na razie ma zamiar skupić się w szczególności na dalszej karierze Muay Thai choć nie wyklucza, że kiedyś zawalczy w MMA.:

Na razie mam zamiar kontynuować karierę Muay Thai ale zapasy, grappling oraz MMA trenuję wraz z siostrą, na razie nie w takim stopniu aby występować w mieszanych sztukach walki ale to dobry początek.

– stwierdza Antonina

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *