Trener Cris Cyborg o walce z Holly Holm na UFC 219: „Holm będzie trudnym wyzwaniem, ale Cris jest innym zwierzęciem”

MMAFighting.com

Mistrzyni wagi piórkowej UFC, Cris „Cyborg” Justino zmierzy się już za kilka dni z Holly Holm w mistrzowskiej walce na gali UFC 219 i wygrana w tym pojedynku udowodni, że jest najlepszą zawodniczką MMA.

Taka jest również opinia trenera brazylijskiej mistrzyni, Jasona Parillo, który stwierdził, że Justino jest również największym wyzwaniem w kobiecej dywizji, ale ona sama również stanie przed ogromnym wyzwaniem.

„Wiele osób wie, kim jest Cris. Ona niesie ze sobą duży sukces, ale jest większym wyzwaniem, niż się komukolwiek wydaje, ponieważ nie miała przed sobą tak ważnej i mocnej walki w największej organizacji.”

Jedyną porażką Cyborga w jej karierze zawodowej był jej debiut w 2015 roku, a teraz będzie musiała zmierzyć się z Holm, która mimo nienajlepszej serii w ostatnich pojedynkach z trzema porażkami z rzędu i ostatnią wygraną ze spektakularnym nokautem na Bethe Correia na UFC Fight Night 111 w Singapurze w czerwcu – wciąż jest niebezpieczną rywalką. Holm po odebraniu tytułu mistrzyni wagi koguciej Rondzie Rousey w listopadzie 2015 roku, straciła go w walce przeciwko Mieshy Tate w swojej pierwszej obronie tytułu, a następnie przegrała z Valentiną Shevchenko i Germaine de Randamie. Walka z de Randamie była pojedynkiem inauguracyjnym kobiecą dywizję piórkową, który trafił w ręce Justino, ze względu na to, że Holenderka odmawiała walki z Cyborgiem.

Parillo uważa, że ​​pojedynek z Holm będzie stanowił trudne wyzwanie dla Cyborga:

„Potrzebujesz dobrego przeciwnika, abyś również był tak dobry, a w walce z Holly Holm mamy to. Wierzę, że (Cyborg) może wejść do pojedynku i go zdominować i na to liczymy. Spodziewamy się również najgorszego. Trenujemy w taki sposób jakby ta walka mogła zakończyć się różnymi wariantami.

Cris jest na innym poziomie niż te dziewczyny. Naprawdę, mocno wierzę, że ona taka jest. Wiem, że Holly ma światowe doświadczenie i jest bardzo sprytną i inteligentną zawodniczką i obydwie zamierzają tam wejść z piekielnie dobrym planem na walkę, ale Cris jest innym zwierzęciem.”

2 thoughts on “Trener Cris Cyborg o walce z Holly Holm na UFC 219: „Holm będzie trudnym wyzwaniem, ale Cris jest innym zwierzęciem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *