Trener Conora McGregora o negocjacjach na kolejną walkę, które porównuje do tych z walki z Floydem Mayweatherem

explica.co

Chociaż kolejna walka Conora McGregora nie została jeszcze zapowiedziana przez UFC, to nieoficjalnie mówi się o pojedynku o pas z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem.

Bez wątpienia byłaby to jedna z największych walk w historii UFC, która sprzedałaby rekordową ilość PPV. Przy obecnie dosyć średnich statystykach sprzedaży i oglądalności gal poprawiłoby to nieco budżet organizacji.

Trener boksu McGregora z SBG Ireland, Owen Roddy przedstawił swoje zdanie na temat kolejnej walki dając do zrozumienia, że Conor zmierzy się z Khabibem Nurmagomedovem. Roddy dodał też, że ta walka dobrze się zapowiada.

„Nic nie mogę potwierdzić, ale byłoby wspaniale zestawić Conora na walkę. Conor ciężko trenuje. On zawsze trenuje. Jest zmotywowany i chce walczyć. Po prostu trzeba załatwić kilka rzeczy, a następnie wynegocjować dobrą ofertę na kolejną walkę.

Myślę, że będzie to kolejny wielki spektakl, jak zawsze. Nie wiem, ale myślę, że on jest na czele.

Jestem pewien, że to tylko kwestia negocjacji, ale myślę, że ta walka będzie budowana. Sądzę, że wszystko będzie organizowane podobnie do walki z Mayweatherem.

Wszystko ładnie się układa.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *