Transmisja gali KSW16 w internecie

21 maja XVI Gala KSW w gdańskiej Ergo Arenie!
Oglądaj całe wydarzenie na żywo w ipla, bez reklam! www.ksw.ipla.tv
Sobota, 21 maja, godzina 20:00.

Wiemy już na pewno, że rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie Kolos James Thompson. Najlepszy polski zawodnik, Mamed Chalidow, zmierzy się z kolei z Mattem Lindland, który miał być jego rywalem już na KSW 15. Wtedy jednak Amerykanin wycofał się z udziału w gali w Warszawie z powodu kontuzji. Dobra wiadomość także dla fanów Janka Błachowicza, który także znalazł się w karcie gdańskiego eventu. Pochodzący z Cieszyna zawodnik zmierzy się z Toni Valtonenem. Kolejnym pojedynkiem dwóch wygranych z 15-tej Konfontacji to walka Jamesa Zikicia z Michałem Materlą. Na gali zawalczy także Marcin Różalski i będzie to jego druga walka w formule MMA. Do ringu KSW powróci także Artur Sowiński.

8 thoughts on “Transmisja gali KSW16 w internecie

  1. Ciekawy jestem tej walki Mameda z Lindlandem, kiedyś gość był kozakiem, chodź ja go głównie pamiętam z tych wierzgających nóżek po ciężkim KO z strony Belforda. Pudzian jak sobie nie poradzi to zakończenie kariery w MMA.

  2. cała gala na żywo w Polsat Sport, w zwykłym polsacie pokażą pewnie tylko walkę Pudziana i Mameda no i może jeszcze kogoś. Ipla tv robi także całą transmisję ale za opłatą i wg mnie jeśli ktoś nie ma dostępu do polsatu to cena jest niewielka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *