Transmisja gal M-1 Challenge i Enfusion Live na Eleven Sports Network

Eleven Sports Network
Eleven Sports Network

ELEVEN SPORTS NETWORK POSZERZA OFERTĘ TRANSMISJI Z GAL MIESZANYCH SZTUK WALKI I KICKBOXINGU W POLSCE

ELEVEN SPORTS NETWORK podpisała wieloletnią umowę z Fighting Spirit. Dzięki niej sieć poszerzyła ofertę relacji z zawodów mieszanych sztuk walki (MMA) i kickboxingu na terytorium Polski.

Widzowie stacji będą mogli oglądać transmisje NA ŻYWO I NA WYŁĄCZNOŚĆ z gal M-1 Challenge oraz Enfusion Live: The World Championships of Kickboxing do końca 2017 roku. Już w ten weekend ELEVEN SPORTS NETWORK pokaże Enfusion Live 39, który odbędzie się w słowackiej Żylinie.

W zawodach z cyklu Enfusion Live bierze udział jeden z najlepszych polskich kickbokserów, Rafał Dudek. Polska ma bogatą tradycję w wychowywaniu czołowych zawodników MMA. Mistrzem świata wagi ciężkiej M-1 Global był Marcina Tybura. Do tytułu czempiona rosyjskiej federacji pretendowali Marcin Zontek i Michał Wiencek. Gale są organizowane od 1997 roku. Kolejna M-1 Challenge 66 odbędzie się w piątek 27 maja w rosyjskim Orenburgu.

Eleven Sports Network
Eleven Sports Network

„Popularność sportów walki stale wzrasta, a te prawa to fantastyczny dodatek do naszej już i tak bardzo zróżnicowanej oferty„, mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. „Gale M-1 Challenge i Enfusion Live, które niedawno pokazywaliśmy w Polsce, zostały dobrze przyjęte, więc jestem przekonany, że kibice ucieszą się z tej wiadomości. Poszerzenie naszej oferty o nowe, pełne akcji dyscypliny sportowe, jakimi są MMA i kickboxing sprawia, że nasz program staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Widzowie w Polsce mogą polegać na ELEVEN, jeżeli chodzi o interesującą rozrywkę sportową na światowym poziomie.”

„ELEVEN to dynamicznie rozwijająca się globalna sieć, która pokazuje najlepsze wydarzenia sportowe, a Fighting Spirit specjalizuje się w dystrybucji sportowych praw telewizyjnych premium,  jesteśmy więc bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy i możliwości zaoferowania polskim widzom niesamowitych gal M-1 Challenge oraz Enfusion Live,” mówi Laurent Pourrut, dyrektor generalny Fighting Spirit. „MMA i kickboxing cieszą się dużą popularnością wśród kibiców sportowych. Gale M-1 Challenge i Enfusion Live, których rocznie odbywa się łącznie ponad dziesięć, zajmują bardzo ważne miejsce  w tym segmencie rynku i warto je mieć w swojej ofercie.”

Na mocy umowy podpisanej z Fighting Spirit, wyłącznego dystrybutora praw telewizyjnych do M-1 Challenge i Enfusion Live, ELEVEN SPORTS NETWORK będzie mogła pokazywać także materiały archiwalne z 25 najbardziej ekscytujących pojedynków w M-1 Challenge.

Eleven Sports Network
Eleven Sports Network

Polscy widzowie będą mogli śledzić każdy cios, kopnięcie i rzut w kanale Eleven Sports dostępnym w Polsce za pośrednictwem platform: nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, Netia, Promax, Telewizja Kablowa Chopin, East & West, Gawex, City-Net, Elsat, WTvK, JMDI, Supermedia, STTB, ASTA-NET, Antserwis, TVK SM Grudziądz, Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Telpol, Wist, Elpos, Stella, Beskid Media, Elart oraz player.pl. Dzięki umowie o współpracy z Ringier Axel Springer Polska, Grupą WP i Agora SA, niektóre treści zamieszczane są również w serwisach onet.pl, wp.pl i sport.pl.

Oprócz MMA i kickboxingu, polscy abonenci ELEVEN SPORTS NETWORK mogą oglądać NA ŻYWO i NA WYŁĄCZNOŚĆ mecze piłkarskie w najlepszych europejskich ligach oraz krajowych pucharach, włączając w to hiszpańską Liga BBVA, włoską Serie A TIM, Emirates FA Cup, Capital One Cup, Sky Bet Championship, francuskie Ligue 1 i Coupe de la Ligue, Campeonato Brasileiro Série A, Campeonato Paulista Série A1, eliminacje Mistrzostw Świata 2018 strefie CONMEBOL, Scottish Professional Football League i Jupiler PRO League. W Eleven Sports można oglądać także mecze NFL, transmisje Formula 1®, British Speedway Elite League, Velux EHF Champions League piłkarzy ręcznych, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, koszykarską Lega Basket Serie A oraz zawody kolarskie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *