Tony Ferguson znowu prowokuje Conora McGregora: „Gdzie jesteś McNuggets?”

UFC

Wygląda na to, że Tony Ferguson odkurzył i ostrzy topór wojenny przeciwko Conorowi McGregorowi.

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC wziął na celownik byłego podwójnego mistrza wagi piórkowej i lekkiej UFC Conora McGregora, prowokując irlandzkiego gwiazdora na Instagramie.

W serii wpisów Ferguson (25-6 MMA, 15-4 UFC) potraktował McGregora swoim znanym hasłem: „Gdzie jesteś McNuggets!!!?”. Były tymczasowy mistrz stwierdził również, że obydwaj mają „niedokończone sprawy”.

Ferguson nie walczył od maja 2021 roku. Obecnie ma za sobą trzy przegrane walki z Justinem Gaethje, Charlesem Oliveirą i ostatnio z Beneilem Dariushem. Ta czarna seria porażek przerwała imponującą passę 12 zwycięstw, która trwała od 2013 do 2019 roku.

Tymczasem McGregor również nie odniósł zwycięstwa od dłuższego czasu. Były dwukrotny mistrz UFC ma bilans 1-3 w swoich ostatnich czterech walkach. Jego ostatnie zwycięstwo, to wygrana w walce przeciwko Donaldowi Cerrone, którego pokonał przez TKO w 40 sekund w styczniu 2020 roku. McGregor ma za sobą dwie przegrane z Dustinem Poirierem.

Walka z Fergusonem może nie być obecnie najważniejszą rzeczą dla McGregora. Aktualnie jego uwagę zajmują oskarżenia i pozew wniesione przez włoskiego DJ’a Francesco Facchinettiego, który twierdzi, że Irlandczyk zaatakował go na imprezie w klubie nocnym w Rzymie.

Biorąc pod uwagę ich ostatnie niepowodzenia w Oktagonie, być może zestawienie Tony’ego Fergusona z Conorem McGregorem byłoby dobrym pomysłem. Obydwaj wyjaśniliby sobie pewne rzeczy i mieliby szansę udowodnić swoją wartość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *