Tony Ferguson vs. Beneil Dariush w planach na UFC 262

Nieoficjalnie Tony Ferguson stoczy swoją pierwszą walkę w 2021 roku mierząc się z Beneilem Dariushem na gali UFC 262.

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC ma powrócić do oktagonu 15 maja na gali UFC 262 przeciwko wschodzącemu pretendentowi Beneilowi Dariushowi. Dwie osoby znające sytuację poinformowały MMA Junkie, że walka została uzgodniona, ale prosiły o zachowanie anonimowości, ponieważ organizacja nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu. Kontrakty nie zostały jeszcze sfinalizowane.

Tony Ferguson (25-5 MMA, 15-3 UFC) chce się odbić od najgorszej passy w swojej karierze. Po raz pierwszy w karierze Ferguson przegrał dwie walki z rzędu. 37-letni Ferguson został wypunktowany przez Charlesa Oliveirę na UFC 256 w grudniu ubiegłego roku. Przed tą porażką Ferguson został skończony przez TKO przez Justina Gaethje na UFC 249, co zakończyło jego serię 12 zwycięstw.

Beneil Dariush (20-4-1 MMA, 14-4-1 UFC) dostaje walkę, której chciał. Dariush jest niepokonany w swoich ostatnich sześciu walkach, w tym czterech nagrodzonych bonusem za „Performance of the Night”. Dariush walczył w lutym i wygrał przez niejednogłośną decyzję z Diego Ferreirą.

Tak prezentuje się aktualna karta walk gali UFC 262:

155 lbs.: Tony Ferguson vs. Beneil Dariush
145 lbs.: Edson Barboza vs. Shane Burgos
185 lbs.: Jordan Wright vs. Jamie Pickett
125 lbs.: Priscila Cachoeira vs. Gina Mazany
125 lbs.: Katlyn Chookagian vs. Viviane Araújo
125 lbs.: Alex Perez vs. Matt Schnell
125 lbs.: Andrea Lee vs. Antonina Shevchenko
155 lbs.: Christos Giagos vs. Joel Álvarez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *