Tony Ferguson reaguje na otwarcie zakładów bukmacherskich na rewanż między Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem

middleeasy.com

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson obrał sobie ponownie za cel Conora McGregora i Khabiba Nurmagomedova uderzając w nich w mediach społecznościowych.

El Cucuy wysłał następującą wiadomość na Twitterze po tym, jak Brett Okamoto z ESPN napisał, że bukmacherzy otworzyli zakłady na rewanż między Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem.

„Byłeś skończony… Odklepałeś i poddałeś się jak pi**a. Teraz stajecie mi na odcisk fałszywi idole @TheNotoriousMMA @ParadigmSM @TeamKhabib Jestem gotowy, gdzie jesteś głąbie. Nie unikaj mnie jak przy okazji #UFC209 tchórzu. Brak lojalności wobec gry. – Prawdziwy Champ Champ”

Jak widać powyżej, Tony Ferguson nawiązał zarówno do porażki Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229 oraz oskarżył Nurmagomedova o unikanie go na gali UFC 209.

Wojna słowna między McGregorem i Nurmagomiedovem w ostatnich dniach eskalowała do takiego poziomu, że ingerować musiał prezydent UFC Dana White. Szef organizacji wydał oświadczenie w którym oznajmił, że ich ostatnie działania w mediach społecznościowych są nie do przyjęcia i podejmie działania mające na celu rozwiązanie tego sporu.

Choć od tego czasu nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, można odnieść wrażenie, że UFC zaczyna pracować nad pojedynkiem rewanżowym między Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem.

Jeśli chodzi o Tony’ego Fergusona, swoją ostatnią walkę stoczył podczas październikowej gali UFC 229, na której pokonał przez TKO byłego mistrza wagi lekkiej Anthony’ego Pettisa. W ostatnim czasie pojawiły się niepokojące informacje dotyczące zdrowia psychicznego  Fergusona, który zaczął się bardzo dziwnie zachowywać i otrzymał zakaz zbliżania się do żony i syna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *