Tony Ferguson odpowiada na wiadomość jaką Conor McGregor wysłał do Dana White’a, którą ujawnił szef organizacji

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC Tony Ferguson napisał na Twitterze swoją opinię na temat mistrza Conora McGregora i jego wypowiedzi na temat Fergusona.

Prezydent UFC Dana White będąc gościem w programie prowadzonym przez Snoop Dogg’a ujawnił treść prywatnej wiadomości tekstowej od Conora McGregora dotyczącej osoby Tony’ego Fergusona. Z wiadomości tej wynika, że McGregor był niezadowolony z faktu, że Ferguson otrzymał wypłatę za niedoszłą walkę z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 209.

Kiedy odwołano walkę z Nurmagomedovem, UFC proponowało Fergusonowi pojedynek z Michaelem Johnsonem, ale Ferguson odrzucił tę walkę i właśnie ta decyzja była skomentowana przez McGregora w wiadomości do Dana White’a.

— Znasz tę gównianą sprawę między Tonym Fergusonem i Khabibem (Nurmagomeodvem), prawda? Wiesz co powiedział mi McGregor? Napisał do mnie: „Nie mogę uwierzyć, że zamierzasz zapłacić temu cieniasowi Tony’emu Fergusonowi chociażby jednego dolara. On tam był, zrobił wagę i zestawiłeś mu walkę z Michaelem Johnsonem, a on ją odrzucił. Pi***ony cienias. Nie powinieneś mu zapłacić ani grosza.”

— To jest mentalność Conora McGregora. To jedna z wielu rzeczy, które uwielbiam w Conorze McGregorze.

Treść wiadomości od 18:00

Numer #2 w dywizji lekkiej i pretendent do tytułu Tony Ferguson szybko odpowiedział na treść tej wiadomości i przeszedł do kontrataku pisząc na Twitterze, że Conor McGregor traktuje siebie jak Boga, a w rzeczywistości jest tchórzem, który nie walczy ze względu na czas spędzany z rodziną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *