Tony Ferguson nie zapomina o Conorze McGregorze i chce zmierzyć się z tym „skrzatem”

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pretendent do tytułu wagi lekkiej Tony Ferguson wysłał wiadomość do mistrza Conora McGregora informując, że nie zapomniał o nim i chce się z nim zmierzyć.

— Po tym wszystkim idę po tego złotego skrzata, nie opuszczam jeszcze tej gry.

Ferguson od dawna oczekuje na swoją szansę zdobycia tytułu wagi lekkiej, ale wciąż nie może się doczekać walki o pas. Jego aktualny rekord walk to 22-3 oraz świetna seria dziewięciu zwycięstw z rzędu. El Cucuy ma za sobą wygrane m.in. z Joshem Thomsonem, Edsonem Barboza i byłym mistrzem Rafaelem dos Anjos.

Conor McGregor wygrał tytuł wagi lekkiej w listopadzie ubiegłego roku, ale podobnie jak w dywizji piórkowej, tak i tutaj zrobił się zastój, ponieważ Irlandczyk nie bronił jeszcze tytułu ze względu na przerwę od sportu jaką wziął na okres narodzin dziecka.

Oprócz tego McGregor jest coraz bliżej stoczenia super walki bokserskiej z legendą boksu Floydem Mayweatherem. Mówi się, że za ten pojedynek McGregor zarobi $75 milionów i niektórzy sugerują, że zgarniając taką sumę nie wróci już do MMA. Gdyby tak się stało, to Tony Ferguson musiałby pogodzić się z tym, że nie zawalczy z Conorem McGregorem, a nas ominęłaby znakomita walka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *