Tony Ferguson: „Conor McGregor nie chce ze mną walczyć i będzie unikał pojedynku”

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pretendent do tytułu wagi lekkiej Tony Ferguson powiększył w tym miesiącu swoją serię zwycięstw do dziewięciu pokonując byłego mistrza Rafaela dos Anjos.

Inny zawodnik wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov również wygrał swoją ostatnią walkę z Michaelem Johnsonem zachowując czysty rekord 24 zwycięstw i ani jednej porażki. Biorąc pod uwagę rekordy tych dwóch zawodników można śmiało zestawić ich do walki o pas wagi lekkiej z aktualnym mistrzem Conorem McGregorem. Ponieważ Conor McGregor postanowił po ostatniej walce z Eddie Alvarezem zrobić sobie przerwę od MMA, to najprawdopodobniej Tony Ferguson i Khabib Nurmagomedov zawalczą ze sobą o tymczasowy tytuł wagi lekkiej.

Zwycięzca tego pojedynku będzie musiał zmierzyć się z Conorem McGregorem w odpowiednim czasie o unifikację tytułu. Tony Ferguson jest jednak przekonany, że McGregor nie będzie chciał zmierzyć się z nim i będzie unikał tej konfrontacji.

„Ten koleś nie chce żadnej części mnie. On był pokonany przez numer pięć Nate’a Diaza, a wszyscy mówią o nim, że jest najlepszy, najlepszy, najlepszy. Gościu, zostałeś pokonany przez numer pięć, a ja jestem numerem trzy, czy dwa. Jestem jedynym z którym on nie chce się skonfrontować.

On nie chce żadnej części z tego. Śmiało nie krępuj się. Idź cieszyć się swoją rodziną, rób swoje i ciesz się życiem. Masz trochę pieniędzy, więc idź je trochę wydać. Rób swoje, bez stresu. Kiedy ty będziesz to wszystko robił, ja będę tutaj i będę rozwalał to gówno i wraz z moim teamem zamierzamy przejść do następnego etapu — tym etapem będzie twój powrót i walka w której zniszczę twoją dupę. Zamierzam tutaj zostać i być gotowym.”

Co sądzicie o wypowiedzi Fergusona w której stwierdził, że Conor McGregor będzie unikał walki z nim?

2 thoughts on “Tony Ferguson: „Conor McGregor nie chce ze mną walczyć i będzie unikał pojedynku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *