Tony Ferguson – Chcesz złamać mi rękę? Zniszczę cię swoimi łokciami, kolanami i kopnięciami

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Przed zbliżającą się walką o tymczasowy tytuł wagi lekkiej między Tonym Fergusonem i Khabibem Nurmagomedovem ich trash talk robi się coraz bardziej intensywny.

Obaj zawodnicy są na kursie kolizyjnym już od dłuższego czasu, a odkąd ogłoszono oficjalnie ich pojedynek zarówno Ferguson jak i Nurmagomedov nie ustają w dogryzaniu sobie przy każdej okazji. Wkrótce jednak cały ten trash talk będzie miał swój finał na gali UFC 209, która odbędzie się 4 marca w Las Vegas.

Nie dziwi nas, że obaj zawodnicy są pewni siebie i każdy z nich zapowiada swoje zwycięstwo dlatego też Tony Ferguson nie obawia się tego, co może mu zaserwować w walce Khabib Nurmagomedov.

— Ten gość powiedział, że chce złamać mi rękę. Powiem ci to, co mówię innym ludziom. Lubię trzymać na rękach swoje dziecko, nowonarodzone. Kiedyś już złamałem rękę, ale znokautowałem gościa tą samą ręką. Spoliczkuję tego gościa jeśli będzie chciał złamać mi rękę. Śmiało gościu, zrób to, spróbuj brachu. Będziesz chciał złamać mi rękę, to będziesz miał kłopoty. Będę walczył z tobą wszystkim co mam, ponieważ zostaną mi jeszcze łokcie, kolana i kopnięcia. Będę cię uderzał wszystkim, czym będę mógł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *