Tony Ferguson chce sprawdzić szczękę Conora McGregora, szybko otrzymuje odpowiedź od Irlandczyka

Fot. UFC

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson rzucił wyzwanie byłemu mistrzowi wagi piórkowej i lekkiej Conorowi McGregorowi mimo, że ostatnio wyjaśniał, że odrzucił oferty walk z Maxem Holloway’em i Dustinem Poirierem chcąc wyleczyć kontuzje i poprawić błędy, które dotychczas popełniał w przygotowaniach do walki i samych walkach.

„Bezstylowy Mcnuggets” [Conor McGregor] będący tylko repliką dawnego siebie. Mam solidną, prawą rękę, aby sprawdzić, jego szczękę. To jest słodkie, jak Tiramisu we wtorek.”

Nie minęło zbyt wiele czasu, aby El Cucuy otrzymał odpowiedź od McGregora. Odpowiedź Irlandczyka nie jest do końca jasna, choć wygląda na to, że oddał Fergusonowi szacunek jako koledze z tej samej grupy promotorskiej Paradigm Sports Menagement.

„Gdybyśmy mieli możliwość powrotu do przeszłości, Tony. Wtedy mielibyśmy możliwość, aby iść naprzód. Życzę ci powodzenia i modlę się za ciebie jako kolegę. Szacunek dla mojej rodziny z Paradigm. Z wyrazami szacunku, Burger King.”

Conor McGregor jest obecnie zawieszony na sześć miesięcy do 6 kwietnia, po bijatyce z teamem Khabiba Nurmagomedova na gali UFC 229. McGregor przegrał na tej gali pojedynek z Nurmagomedovem o pas odklepując duszenie w czwartej rundzie. Ostatnio dużo mówi się o potencjalnej walce Conora McGregora z Donaldem Cerrone.

Tony Ferguson również walczył ostatnio na gali UFC 229 na której pokonał byłego mistrza Anthony’ego Pettisa przez TKO w drugiej rundzie po poddaniu przez narożnik. Dzięki temu zwycięstwu, Ferguson powiększył swoją serię zwycięstw do 11 wygranych walk z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.