Tomasz Sarara przechodzi do organizacji Spartan Fight

Spartan Fight

Jesteśmy świadkami kolejnego dużego transferu na polskiej scenie sportów walki. Tomasz Sarara, jeden z najlepszych zawodników K-1 w Polsce przeszedł do Spartan Fight.

Do tej pory Tomasz Sarara (35-7) walczył dla organizacji Fight Exclusive Night wygrywając wszystkie cztery walki, trzy przez decyzję i jedną przez nokaut. Jest to już kolejny zawodnik, który odchodzi od organizacji FEN, a więc można mówić o wyjątkowej sytuacji. Swoją ostatnią walkę Sarara stoczył w listopadzie na gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie pokonując przez TKO w drugiej rundzie Białorusina Ihara Kamkou. Dla Tomasza Sarary była to czternasta wygrana walka z rzędu.

Poniżej informacja organizacji Spartan Fight dotycząca zakontraktowania Tomasza Sarary.

Jeden z najlepszych polskich zawodników K-1 wystąpi na gali w Chorzowie

Tomasz Sarara związał się z naszą federacją! To jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju. Jego wszystkich osiągnięć nie sposób wymienić, a do najważniejszych należą: wicemistrzostwo Europy WAKO, mistrzostwo Polski K-1 czy mistrzostwo polski low-kick. Wieloletnim trenerem Tomasza jest Ernesto Hoost, jeden z najwybitniejszych zawodników w historii K-1. Sarara w swojej karierze zwyciężył w 35 zawodowych walkach, a od niemal 5 lat jest niepokonany, wygrywając w tym czasie 14 pojedynków. Swój pierwszy pojedynek w oktagonie Federacji Spartan Fight Tomasz Sarara stoczy już 1 kwietnia na gali w Chorzowie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.