Tomasz Sarara kontra Miroslav Stverak w walce wieczoru Celtic Gladiator w Krakowie

celtic-gladiator-krakow-sarara-vs_stverak

Nadeszła pora by ogłosić najważniejszą walkę wieczoru gali Celtic Gladiator 11, która odbędzie się w hali TS „Wisła”, przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie. Nie mogło być inaczej, aby to właśnie Krakowianin z urodzenia i Wiślak z serca nie dostąpił takiego zaszczytu. I jednym, i drugim jest bowiem najlepszy polski zawodnik Kickboxingu, Tomasz Sarara. Właśnie on jako ostatni wejdzie 26-go listopada do czerwonego narożnika ringu, a w niebieskim będzie już oczekiwał na niego Miroslav Stverak, młody mistrz ze Słowacji, który nie bał się przyjąć wyzwania do walki na terenie rywala, ocenianego przez fachowe media jako „pierwsza 10-tka formuły K-1 na świecie w wadze cruiser”.

31-letni Tomasz Sarara reprezentuje zarówno Towarzystwo Sportowe Wisła jak i klub swojego mistrza i trenera oraz czterokrotnego mistrza K-1 Holendra Ernesto Hoosta, prowadzącego Team Mr. Perfect, którego nazwa pochodzi od ringowego przydomku Hoosta. Sarara często gości w Holandii, gdzie trenuje u niekwestionowanej legendy. Nie wykluczone, że i tym razem Mr Perfect zjawi się w Krakowie, podobnie jak 1,5 miesiąca temu był w Katowicach, gdy Sarara walcząc jednocześnie z rywalem i kontuzją zdobył pas mistrza organizacji FEN. Za Sararą stoją 34 zwycięstwa i tylko 6 porażek. Ma za sobą walki w Japonii, Rosji i Holandii. Jednak miał mało czasu na przygotowania, bowiem leczy rany poniesione w październiku w walce z Holendrem Stolzenbachem. Trwa wyścig z czasem, ale murem za nim będzie cała hala kibiców i na ich obecność oraz doping Polak liczy najbardziej. To największa motywacja do zwycięstwa. Swój ring, swoi kibice, rodzina, przyjaciele. Tomasz nie może ich zawieść.

Młody, zdolny, 23-letni Słowak Miroslav Stverak z najlepszego obecnie na Słowacji klubu, Idranyi Gym ma wielkie ambicje. Młodszy o 8 lat od Krakowianina Słowak jest znany z agresywnego stylu walki, ale potrafi też uśpić rywala i zaatakować. Ma już 17 wygranych walk zawodowych i doświadczenia zbierane w młodym wieku na ringach Francji, Niemiec, czy bałkańskich organizacjach. W tym wieku Sarara jeszcze nie miał tylu walk zawodowych i to jest kapitał słowackiego wojownika. Będzie trudnym rywalem dla Polaka. Czy okaże się przeciwnikiem do pokonania? Warto przyjść do hali TS „Wisła” aby przekonać o tym.

Sarara to nie jedyny Krakowianin i Wiślak jaki wystąpi na Celtic Gladiator 11, bowiem widzowie zobaczą innych utalentowanych fighterów, jak chociażby młody 19-letni Jakub Rojowski, który może pójść w ślady Tomasza Sarary czy też Janusz Dudek, który będzie walczyć z Mateuszem Wąsowskim z Fight House Nowy Sącz. Poprzedzą oni pojedynek Tomasza Sarary, a będąc jego wychowankami będą musieli zostawić krew, pot i łzy na ringu. Czy będą to łzy szczęścia czy złości, przekonamy się już w sobotę 26-go listopada.

Celtic Gladiator to irlandzka organizacja kierowana przez pochodzącego z Polski prezesa Alberta Jarzębaka. Gala w Krakowie będzie naszym debiutem na polskim rynku i zamierzamy powracać tu cyklicznie, tworząc jednocześnie wydarzenia w Anglii, Brazylii i w USA w 2017 roku. Albert Jarzębak zaznaczył, iż gala będzie okazją i szansą dla polskich fighterów, by wystąpić na tej renomowanej imprezie, a być może nawet związać się mocniej z Celtic Gladiator. W Krakowie zobaczymy widowisko na europejskim poziomie z kapitalną oprawą i muzyką. Nie zabraknie także gwiazd sportu jakie pojawią się na na gali w roli VIP-ów i gości honorowych. Początek imprezy o godzinie 19.00. Warto przyjść i zobaczyć zarówno gwiazdy jak i młode talenty sportów walki. Zapraszamy serdecznie!

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie!

Bilety dostępne w sieci www.kupbilet.pl. Już dzisiaj zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!

Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage na Facebooku – Celtic Gladiator.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *