Tomasz Narkun kolejnym mistrzem na gali KSW na PGE Narodowym, dzisiaj ogłoszenie rywala

KSW

Najlepszy zawodnik kategorii półciężkiej w Polsce Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 10 Sub) to czwarty mistrz KSW, który będzie bronił tytułu podczas historycznej gali KSW na PGE Narodowym, 27 maja w Warszawie. Rywal 27-latka z Berserkers Team w jego trzeciej obronie pasa zostanie ogłoszony dzisiaj o godzinie 20:00 w programie Puncher w Polsacie Sport News.

Narkun dominuje w kategorii do 93 kilogramów w KSW od ponad dwóch lat. W październiku 2015 zdobył tytuł mistrzowski nokautując Gorana Reljica. W dwóch ubiegłorocznych obronach Polak efektownie odprawiał ciosami Cassio Barbosę i Rameau Thierry’ego Sokoudjou.

W swojej 8-letniej zawodowej karierze, zawodnik ze Stargardu kończył trzynastu rywali przed czasem, dziesięciu przez poddanie i trzech ostatnich przez nokaut.

Bilety na historyczną galę KSW na PGE Narodowym, 27 maja w Warszawie są dostępne na eBilet.pl.

Informacja prasowa

One thought on “Tomasz Narkun kolejnym mistrzem na gali KSW na PGE Narodowym, dzisiaj ogłoszenie rywala

  1. w sumie to powiem, ze KSW wieksze ma sukcesy w Polsce niz UFC w USA. Biorac pod uwgae liczbe widzow / licbze mieszkancow, to UFC to jakas porazka medialna.
    No ale coz, tak to dziala, ze w PL latwo jest cos wypromowac. Wielu moich znajomych (ktorzy nigdy nie interesowali sie MMA) chodza na gale KSW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *