Tomasz Narkun chce walczyć o pas wagi ciężkiej KSW

Studio K2 Łukasz Kuźmiński / Tomasz Narkun Facebook

Mistrz wagi półciężkiej KSW Tomasz „Żyrafa” Narkun (13-2) chce zawalczyć o pas wagi ciężkiej, który jest w posiadaniu Brazylijczyka Fernando Rodriguesa Jr. (11-2).

Berserker ze Stargardu Szczecińskiego wrzucił na swojego Facebooka filmik, w którym mówi, że czas na powrót do Polski pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW, który Fernando Rodrigues Jr. wywalczył na ostatniej gali KSW 37. Brazylijczyk pokonał Karola Bedorfa przez TKO w drugiej rundzie po kompletnej dominacji i został nowym mistrzem wagi ciężkiej.

„Żyrafa” chce stoczyć ten pojedynek na gali KSW organizowanej na PGE Narodowy i zostać pierwszym mistrzem KSW w dwóch kategoriach.

Pas HW musi wrócić do Polski !!! Kto jest za ten udostępnia post !! Ta walka, może odbyć się na Stadion Narodowy przy 65 tys. kibiców 🙂
Fernando Santo Forte – MMA Let's do a Show

Opublikowany przez Tomasz Narkun na 6 styczeń 2017

Tomasz Narkun jest aktualnie na fali czterech zwycięstw z rzędu z Karolem Celińskim, Goranem Reljićem, Cassio de Oliveirą oraz Rameau Thierry Sokoudjou. To właśnie w walce na KSW 36 z zawodnikiem z Kamerunu, Narkun wywalczył tytuł wagi półciężkiej pokonując „Afrykańskiego Zabójcę” przez TKO po ciosach w pierwszej rundzie.

Z kolei jeden z włodarzy Federacji KSW Maciej Kawulski napisał na swoim Twitterze, że w poniedziałek dowiemy się kim będzie rywal mistrza wagi ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr. Czy będzie nim Tomasz Narkun?

4 thoughts on “Tomasz Narkun chce walczyć o pas wagi ciężkiej KSW

  1. Fajny tekst sobie ułożył, ale na końcu się pomylił, bo miało być : robimy CYRK. Słabe cardio, słaby cios, jednym słowem za słaby na ciężką. Pozatym Fernando to mistrz z przypadku i Kita zabierze mu pas lada chwila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.