Tomasz Jakubiec nie zawalczy o pas mistrzowski Spartan Fight

Organizacja Spartan Fight poinformowała o zmianie w pojedynku o pas wagi półśredniej w którym pierwotnie mieli się zmierzyć Tomasz Jakubiec i Łukasz Witos. Z powodu kontuzji Jakubca, jego miejsce zajmie Mykola Hrynchuk.

Z przykrością informujemy, iż Tomasz Jakubiec nie zawalczy na gali Spartan Fight 8. Podczas czwartkowych sparingów w swoim klubie Paco Team Katowice, został trafiony w żebra. Uderzenie było na tyle mocne, że doprowadziło do nadpęknięcia żebra oraz powstał problem z przyczepem mięśnia. Ból jest na tyle silny, że uniemożliwia Tomkowi dalszych przygotowań, a co za tym idzie, występu na gali Spartan. Jego czas leczenia, lekarz określił na ponad miesiąc. Pojawił się nowy pretendent do pasa mistrzowskiego.

Mykola Hrynchuk, który jest niezwykle mocnym zawodnikiem, udowodnił to już trzykrotnie bijąc się dla Spartan.

Na gali w Kielcach zadebiutował, wygrywając z Karolem Szałowskim, a w swojej drugiej walce w Tauron Arenie zdominował uderzeniami Dominika Chmiela. W trzecim pojedynku na siódmej gali musiał uznać wyższość Kamila Roszaka, przegrywając z nim przez jednogłośną decyzję sędziów. Który z zawodników okaże się zwycięzcą tego pojedynku? Dowiemy się już wkrótce.

Bilety na to wydarzenie dostępne TUTAJ

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *