Tomasz Adamek vs. Witalij Kliczko [relacja na żywo]

WALKA O TYTUŁ MISTRZA ŚWIATA WAGI CIĘŻKIEJ ORGANIZACJI WBC


Wyniki walk w rozwinięciu

Walka wieczoru o pas wagi ciężkiej WBC
Witalij Kliczko pok. Tomasza Adamka przez TKO, runda 10

Waga super średnia:
Mariusz Cendrowski pok. Antona Sjomkina przez TKO, runda 5

Waga junior ciężka :
Mateusz Masternak pok.  Carla Davisa przez KO, runda 3

Waga Ciężka:
Andrzej Wawrzyk pok. Devina Vargasa przez TKO, runda 9

Waga junior ciężka :
Ola Afolabi pok. Lukasza Rusiewicza przez decyzję na punkty

Waga ciężka:
Johnathon Banks pok. Ivica Bacurina przez TKO, runda 7

Waga półśrednia:
Sadam Ali pok. Borisa Berga przez TKO, runda 6

65 thoughts on “Tomasz Adamek vs. Witalij Kliczko [relacja na żywo]

  1. panowie warunki fizyczne
    a tak serio to czysta siła bo tyson czy tua mali byli ale mieli siłe fizyczna brak siły fizycznej to nie jest wina adamka wazył 79 kg jest gosciem a co do tego ze boks jest bardziej niebezpieczny niz mma to widzielismy kumulacjia takich uderzen masakra trenowałem troche to troche wiem dzieki tomek

  2. Poza wolą walki Adamek nie wiele wczoraj pokazał. David Haye owszem latał po ringu nie wiele ciosów wyprowadzał ale i sam nie wiele dostał. Tyson tez był niski, krótkie ręce, ważył w okolicy 100kg ale miał takie pie….. że każdy leżał. Poza tym nie raz walczył z wielkimi i często dążył do zwarcia żeby zniwelować przewagę zasięgu a wykorzystać swoją szybkość i siłę. No ale Tyson był jedyny w swoim rodzaju nie ma co porównywać. Kliczko to nie opasły McBride, żeby go obijać jak worek treningowy. Dobrze to wczoraj któryś z braci powiedział, że Adamek nie urodził się w wadze ciężkiej czy jakoś tak.

  3. 200 tysięcy PPV sie sprzedało – to rewelacyjny wynik! Szkoda, że Adamek przegrał, ale był po prostu gorszy. Kliczko to zbyt silny bokser, nikt nie ma z nim szans. Fajnie, że był sukces komercyjny, ogromne zainteresowanie walką potwierdzone przez PPV i prawie 45 tysiecy fanów na stadionie. Byłem i szoł jakie zrobiła grupa K2 jest po prostu genialne. Tak sie powinno organizować walki.

  4. „- Nadawcy należą do grona wygranych, bo debiut systemu pay-per-view w Polsce to zdecydowany sukces. Liczba subskrybentów zamawiających walkę w cyfrowych platformach i kablówkach przerosła najbardziej optymistyczne wcześniejsze szacunki i otwiera drogą do, zupełnie innego niż do tej pory, finansowania sportów walki w Polsce – napisał w swoim komentarzu na łamach „Przeglądu Sportowego” Marian Kmita, szef sportu w TV Polsat.

    „Dzięki odwadze Adamka, w debiutującym w Polsce systemie pay-per-view aż 200 tys. osób nabyło prawo oglądania starcie Tomasza z Witalijem Kliczką!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *