Tom Duquesnoy wróży wielką przyszłość dla Salahdine’a Parnasse

instagram.com/salahdineparnasse (Alexis Goudeau)

Zawodnik organizacji UFC wypowiada się odnośnie Salahdine’a Parnasse, który stoczy dzisiaj swój drugi pojedynek dla największej polskiej organizacji, podczas gali KSW 43 we Wrocławiu.

Salahdine Parnasse (10-0-1) wystąpi dzisiaj po raz drugi w organizacji KSW. Podczas dzisiejszego wydarzenia w stolicy Dolnego Śląska, niepokonany Parnasse zmierzy się z byłym mistrzem Arturem Sowińskim (18-9). Będzie to dla niego bardzo ważny sprawdzian. O zawodniku wypowiada się Tom Duquesnoy (16-2, 1NC) – zawodnik UFC, który z nim trenuje.

Pomimo, że Salahdine Parnasse nie jest jeszcze głośnym nazwiskiem w świecie MMA to Duquesnoy twierdzi, że umiejętności jego rodaka zdobędą uznanie w ciągu najbliższych lat.

Za kilka lat będzie w pierwszej 10 najlepszych zawodników na świecie. Jest bardzo młody, ale równocześnie robi ogromne wrażenie. Znajduje się już na bardzo wysokim poziomie. Jako, że ma zaledwie 20 lat, to uważam, że zrobi wielką karierę w tym sporcie.

Duquesnoy przed podpisaniem kontraktu z organizacją UFC, występował w organizacji BAMMA, której był mistrzem w dwóch kategoriach wagowych. Uważa, że Parnasse może również odnosić duże sukcesy w KSW, przechodząc trudne testy, takie jak najbliższy pojedynek z Arturem Sowińskim.

KSW to ogromna organizacja z Polski. Prawie 60 tysięcy przyszło, aby obejrzeć pojedynki, to szaleństwo. Pomimo, że nie mamy dużej wiedzy o zawodnikach ze Wschodu, to jest tam naprawdę wysoki poziom.

Polacy są niesamowitymi wojownikami i są niezwykle twardzi. Mam bardzo duży szacunek do Salahdine’a, ponieważ nie boi się trudnych wyzwań. Tym razem stoczy pojedynek z zawodnikiem, który w przeszłości walczył o wielkie tytuły.

Tom Duqeusnoy spodziewa się, że pod koniec 2018 roku będzie się mówić dużo więcej o Salahdine Parnassie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *