„To będzie bardzo fajna walka” – Dana White jest mocno zainteresowany pojedynkiem Weili Zhang vs Joanna Jędrzejczyk

Brandon Magnus // Mike Roach // Zuffa LLC via Getty Images

W ostatnich dniach ponownie zaczęło iskrzyć na linii Weili Zhang i Joanna Jędrzejczyk po tym, jak Polka szorstko odniosła się do mistrzyni wagi słomkowej UFC i potencjalnej walki z nią. Zhang nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Mistrzyni Weili Zhang jeszcze kilka miesięcy temu nie wydawała się być zainteresowana walką z Joanną Jędrzejczyk, ale wydaje się, że jej opinia na temat tego pojedynku zmieniła się.

Tak o potencjalnej walce o pas mówiła niedawno Joanna Jędrzejczyk:

„Gdziekolwiek, kiedykolwiek. Bangkok, Sri Lanka, Warszawa, Toronto, dla mnie nie ma znaczenia gdzie. Polecę do Chin i sprawię jej łomot.”

Weili Zhang odpowiedziała na komentarze Jędrzejczyk w których mówiła o potencjalnym pojedynku o tytuł. W odpowiedzi na Instagramie, Zhang nie tylko podjęła wyzwanie, ale również zaapelowała do UFC i Dana White’a o przyznanie jej tej walki.

„Wydaje się być bardzo zła. Nie martwcie się, uspokoi się. Jestem gotowa już teraz. Zadzwonię do mojego menadżera lub do Dany White’a. Jestem gotowa”.

Widząc tę ognistą odpowiedź od Weili, prezydent UFC, Dana White wydaje się być mocno zainteresowany zestawieniem tych dwóch zawodniczek do walki o tytuł wagi słomkowej.

„To będzie BARDZO fajna walka” – napisał White załączając wymianę zdań między Weili Zhang a Joanną Jędrzejczyk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

This is going to be a VERY fun fight!!!!!

Post udostępniony przez Dana White (@danawhite)

Źródła bliskie sytuacji potwierdzają, że jest spore zainteresowanie ze strony UFC zestawieniem pojedynku Zhang vs. Jędrzejczyk, ale jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Choć wymiana zdań na Instagramie nie jest żadnym potwierdzeniem tego pojedynku, nie ma wątpliwości, że Jędrzejczyk chce kolejnej walki o pas po tym, jak pokonała Michelle Waterson w swojej ostatniej walce.

„Chcę znów być mistrzynią wagi słomkowej. Redukcja wagi przebiegła gładko i łatwo i jestem bardzo podekscytowana możliwością wejścia do Oktagonu z Weili Zhang. Jestem tym bardzo podekscytowana”.

Jest bardzo prawdopodobne, że do walki między Weili Zhang a Joanną Jędrzejczyk dojdzie na początku 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *