Tito Ortiz może wrócić z emerytury

Mimo, że Tito Ortiz twierdzi, że szanse jego powrotu z emerytury są jak jeden na milion, ma w głowie przeciwnika, który by go skłonić do ponownego założenia rękawic.

To Frank Shamrock. Tito Ortiz na razie skupia się na robieniu szerokopojętego biznesu, ale gdyby Shamrock chciał skrzyżować z nim rękawice, to Ortiz wskoczy do octagonu bez gadania.

„Jest szansa, że wrócę. Ćwiczę dużo zapasów z synem, ma już 10 lat. Może kiedyś zrobimy zapaśniczą walkę pokazową ojciec vs. syn. Jestem teraz po operacji szyi, czeka mnie jeszcze operacja ACL. Muszę wyzdrowieć zanim zacznę myśleć o sporcie. Mogę zawsze wrócić z emerytury, wszystko zależy od tego, jak będę się kurować. Na razie chcę się skupić na rodzinie i biznesie. Gdybym miał na teraz określić szanse powrotu do klatki, to wynosiłyby jeden na milion.”

Shamrock pokonał Ortiza na UFC 22 (w 1999). Mimo przewagi wagowej, w czwartej rundzie Tito musiał uznać wyższość Shamrocka. „The Legend” niedługo potem odszedł z UFC i już nie wrócił. Co więcej, Shammy i Dana White mają na siebie ciężką alergię, zatem szansa że White sprowadzi go do Octagonu wynoszą może jeden na 10 milionów 😉

3 thoughts on “Tito Ortiz może wrócić z emerytury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *