Tim Sylvia vs Andrei Arlovski IV w listopadzie

(mmamania.com)

Never ending stoooory 😉

Byli mistrzowie wagi ciężkiej UFC, Tim Sylvia i Andrei Arlovski spotkają się po raz czwarty, tym razem pod szyldem ProElite, 5 listopada.

Trylogia Sylvia vs. Arlovski miała miejsce w UFC w latach 2005-06, pojedynki wypadły na korzyść „The Maine-iac” stosunkiem 2-1. Niestety, trzecia walka (dotychczas uważana za finałową) była 5-rundowym nudziarstwem wygranym przez Sylvię na punkty.

„The Pitbull” miał za sobą 4 przegrane, wliczając w to trzy brutalne knockouty, ale w końcu pokonał Raya Lopeza. Sylvia z kolei boryka się z wagą, w styczniu przegrał z uczestnikiem Ultimate Fighter (TUF) 10, Abe Wagnerem ale później zrehabilitował się wygrywając przez TKO z Patrickiem Barrentine.

W skrócie, obaj są już cieniami siebie z lat świetności, a ich czwarte spotkanie i tak tego obrazu nie zmieni.

21 thoughts on “Tim Sylvia vs Andrei Arlovski IV w listopadzie

  1. andrei <3 on wróci jeszcze na szczyt Top HW,zobaczycie 🙂 Greg Jackson już się tym zajmię. a Arlovski sie ogarnoł po tych porażkachi byle do przodu teraz. Może do Streikeforce go wezmą lub coś jak by wygrał tą walkę,bo bumów nie może obijać,nie ma czasu.

  2. @Yoshi i właśnie to mnie martwi,nie wiem po co mu Tim Sylvia teraz jak itak jest pionkiem już(zawsze był w sumie). Chyba marketingowo to tylko,żeby rozgłos był nazwiskiem. Jak wygra znim to rzuci hasłem że jest gotowy do Ufc I strikeforce,no i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  3. „Stwierdzam, że osoby piszące tu informacje nie mają pojęcia o MMA…”

    Ale daj spokój, nie mają pojęcia, to trochę za ostre określenie. Jak mają zweryfikować swoje dane? Przecież nie wyślą reprezentacji na konferencje prasowe przed każdą małą galą w USA, muszą polegać na relacjach zagranicznych portali, a czy będą prawdziwe czy nie to już nie mają na to wpływu. Yoshi podał swój link do portalu, który potwierdza tę wersję. Korzystam z obu tych portali i uważam, że wzajemnie się uzupełniają prezentując często różne materiały. Czasem powtarzają to samo, a czasem dają informacje sprzeczne jak teraz. Co, mam się obrazić bo ktoś się pomylił zawierzając zagranicznej stronie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *