„Thug Rose Champion” – mini dokument o mistrzyni wagi słomkowej Rose Namajunas przed rewanżem z Joanną Jędrzejczyk na UFC 223

Stunning Studios YouTube

„Thug Rose Champion” to mini dokument stworzony przez zawodnika MMA Stevena Parsonsa, który jest kroniką przedstawiającą drogę mistrzyni wagi muszej Rose Namajunas do zdobycia pasa.

Przed zbliżającą się walką rewanżową z byłą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk na gali UFC 223 zaplanowaną na 7 kwietnia, mamy możliwość zobaczyć jak wyglądała droga Rose Namajunas do ich pierwszej walki.

Rose Namajunas to jedna z tych zawodniczek, które sprawiły największe niespodzianki pokonując dotychczasowe mistrzynie UFC. Podobne zaskoczenie było w przypadku pojedynku Rondy Rousey z Holly Holm. Podobnie jak Rousey, Jędrzejczyk uważała się za zawodniczkę i mistrzynię nie do pokonania i przez długi czas tak było, aż do konfrontacji z Namajunas. Nawet najwięksi upadają, ale liczy się również to, czy potrafią się podnieść po upadku. Rousej nie do końca sobie z tym poradziła i pytanie jak poradzi sobie Joanna Jędrzejczyk. Czy zrewanżuje się Rose Namajunas i odzyska tytuł mistrzyni?

2 thoughts on “„Thug Rose Champion” – mini dokument o mistrzyni wagi słomkowej Rose Namajunas przed rewanżem z Joanną Jędrzejczyk na UFC 223

  1. W ufc wiekszość zawodników robi z siebie małpe cyrkową byle by kasy nadoić ile się. Zobacz na Conora i reszte…Trzeba sie od takich bzdur odcinać i patrzeć pod kątem umiejętności zawodnika.
    Dla Januszerii sa trash talki dla reszty jest walka :).
    O Rose mozna wiele powiedzieć i dobrego i złego, moim zdaniem ma coś z głową i może ją to przytłoczyć wszystko.
    Aśka jak wykorzysta swój potencjał wygra spokojnie ta walke. Większe umięjętności , doświadczenie, praca na nogach rozporządzanie energią ma na najwyższym poziomie.
    Jeśli przegra ta walke to tylko z własnej winy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *