Thiago Santos i Johnny Walker zmierzą się na wrześniowej gali UFC

Dwaj brazylijscy zawodnicy wagi półciężkiej UFC Thiago Santos i Johnny Walker będą mieli okazję zmierzyć się na wrześniowej gali.

Były pretendent do tytułu w wadze półciężkiej Thiago Santos zmierzy się z Johnnym Walkerem na gali UFC planowanej na 25 września. Gala nie ma jeszcze ogłoszonej lokalizacji. Informacje o walce podały serwisy Combate i MMA Fighting.

Thiago Santos (21-9 MMA, 13-8 UFC) zajmujący #4 miejsce w rankingu wygrał cztery walki z rzędu w latach 2018-2019, ale trafił na ciężki okres w ostatnich występach. Powróci do Oktagonu po trzech przegranych walkach. Po tym jak przegrał przez niejednogłośną decyzję z ówczesnym mistrzem Jonem Jonesem na UFC 239, Santos został poddany przez Glovera Teixeirę w listopadzie zeszłego roku. Na UFC 259 w marcu przegrał przez jednogłośną decyzję z Aleksandarem Rakicem.

Z kolei sklasyfikowany na #10 pozycji w rankingu Johnny Walker (18-5 MMA, 4-2 UFC) przerwał serię porażek w swojej ostatniej walce we wrześniu. Wówczas Walker skończył Ryana Spanna ciosami w szalonym tempie. W marcu miał walczyć z Jimmym Crute, ale wycofał się z walki z powodu naderwania mięśnia piersiowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *