Thiago Alves vs Jordan Mein na UFC Fight Night 49

Weteran organizacji UFC, Thiago Alves (20-9 MMA, 12-6 UFC) stoczy swoją drugą walkę po dość długiej przerwie i zmierzy się z Jordanem Mein (28-9 MMA, 2-1 UFC).

Walka odbędzie się 23 sierpnia na gali UFC Fight Night 49 w Tulsa w Oklahoma. Nie potwierdzono jednak jeszcze, czy pojedynek odbędzie się na karcie głównej.

Thiago Alves ostatnią walkę stoczył w kwietniu na UFC on FOX 11 z Sethem Baczyńskim, którego pokonał przez jednogłośną decyzję. Tamta walka była pierwszą po długiej, trwającej ponad dwa lata przerwie spowodowanej kontuzjami. Od porażki z Georgesem St-Pierre w 2009 roku kolejne walki to przeplatające się zwycięstwa i porażki. Na siedem walk trzy to zwycięstwa z Johnem Howardem, Papy Abedi oraz Sethem Baczyńskim.

Kanadyjczyk Jordan Mein pseudonim „Young Gun” to 24-letni zawodnik z ogromnym już doświadczeniem mający za sobą 37 walk z czego 28 to zwycięstwa. Większość swoich walk kończy przez KO. Mein swój ostatni pojedynek stoczył na tej samej gali co Alves czyli UFC on FOX 11 pokonując niejedno głośną decyzją, debiutującego w UFC Hernani Perpetuo. W poprzedniej walce na UFC on FOX 7 Mein uległ Mattowi Brown przegrywając przez TKO.

One thought on “Thiago Alves vs Jordan Mein na UFC Fight Night 49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.