The Ultimate Fighter 24 Finale na Extreme Sports Channel

ufc_640x360

W najbliższy weekend UFC zagości w Las Vegas. W walce wieczoru Demetrious Johnson zmierzy się z Timem Elliottem. Ponadto na karcie głównej przewidziano walki Benavidez vs. Cejudo, Ellenberger vs.  Masvidal, Cutelaba vs. Cannonier, Moreno vs. Benoit oraz żeński pojedynek McMann vs. Davis. Na transmisję zapraszamy w nocy z 3 na 4 grudnia
o 4:00.

Walką wieczoru będzie spotkanie Demetriousa Johnsona z Timem Elliottem. Stawką pojedynku będzie pas wagi muszej UFC. Przeciwnik Johnsona został oficjalnie ogłoszony po ostatnim pojedynku 24. sezonu The Ultimate Fighter, w którym Elliott wyszedł zwycięsko
z walki z Hiromasą Ogikubą. Johnson jest pierwszym i dotychczas jedynym mistrzem UFC kategorii muszej. Od gali UFC 152 w 2012 r. podczas której zdobył tytuł, obronił go już osiem razy. Czy jego dobra passa zostanie utrzymana w starciu o mistrzowski tytuł w Las Vegas?

Tego wieczoru zobaczymy także m.in. pojedynek dwóch Amerykanów – Josepha Benavideza
z Henrym Cejudem. Zawodnicy pełnią rolę trenerów drużyn w 24. sezonie TUF. Znajdują się wśród grona najlepszych zawodników kategorii muszej. W przeszłości obaj mieli już okazję stanąć do walki o pas mistrzowski tej dywizji przegrywając z Johnsonem. Benavidez dwukrotnie – we wrześniu 2012 roku i grudniu 2013 roku, a Cejudo w kwietniu tego roku.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fanpage’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

Finał 24. sezonu THE ULTIMATE FIGHTER w nocy z 3 na 4 grudnia o 4:00

Powtórki: 4 grudnia o 21:00 i 8 grudnia o 22:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *