„The Mauler” wraca do gry – Alexander Gustafsson zapowiedział powrót do Oktagonu

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były pretendent do tytułu wagi półciężkiej UFC Alexander Gustafsson (17-4) zapowiedział, że wkrótce powróci do Oktagonu.

Gustafsson umieścił na swoim Instagramie wpis w którym poinformował, że nadszedł czas, by wrócić do rywalizacji i że wkrótce stoczy swoją kolejną walkę.

Ostatni pojedynek Alexandra to zwycięstwo przez jednogłośną decyzję z Janem Błachowiczem we wrześniu zeszłego roku na gali UFC Fight Night 93. Dla Gustafssona było to cenne zwycięstwo po dwóch porażkach z rzędu odniesionych w pojedynkach z Anthonym Johnsonem i Danielem Cormierem. Walka z Cormierem była o tytuł wagi półciężkiej i zakończyła się niejednogłośną decyzją sędziów na korzyść Amerykanina.

Bilans walk Gustafssona w UFC to 9-4 po zwycięskich pojedynkach z takimi zawodnikami jak Matt Hamill, Thiago Silva, Jimi Manuwa i były mistrz wagi półciężkiej Mauricio “Shogun” Rua. Szwed we wrześniu 2013 roku stoczył bardzo duży bój z ówczesnym mistrzem Jonem Jonesem i pomimo porażki przez decyzję okazał się najtrudniejszym przeciwnikiem w dotychczasowej karierze Jonesa.

Just letting everyone in Stockholm know I am ready BIG TIME for a fight soon. @ufc hit me up. @fasadprojektion #teammauler #bigscreen #ufc

Post udostępniony przez Alex The Mauler Gustafsson (@alexthemauler)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *