Tenshin Nasukawa ripostuje szyderczą wypowiedź Conora McGregora

Tenshin Nasukawa Twitter

Tenshin Nasukawa, który w swojej kolejnej walce zmierzy się z Floydem Mayweatherem na gali RIZIN 14, odpowiedział na kąśliwy komentarz Conora McGregora.

Były rywal Floyda Mayweathera, Conor McGregor – który zresztą przegrał pojedynek z legendą boksu – w dosyć niewybrednych słowach wypowiedział się na temat ogłoszonej walki, stroju w jakim Mayweather wystąpił podczas konferencji prasowej RIZIN oraz jego rywala Tenshina Nasukawa.

„Czy to dres czy ubranie do sauny, Floyd haha wtf. W Tokio jest aż tak gorąco, czy co to za historia? Zmiany klimatu to nie żarty, a niech mnie hahah.

Co się tutaj k**a dzieje? Kim jest ten mały ku*as obok ciebie? To jakieś szalone gówno. Jak z Godzin Szczytu 5 lub coś takiego. Chris Tucker i Jackie ku**a Chan wracają. Kur***ko genialne. Jesteś szalonym małym draniem, Floyd. Dobra robota. Nie żartuję. Je**ć to.”

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź młodego Japończyka, który w pięknym stylu skontrował uszczypliwą wypowiedź Irlandczyka.

„Witam Panie McGregorze.

Nazywam się Tenshin Nasukawa. Nie jestem Jackie Chanem. Obiecuję pomścić pańską porażkę, więc proszę oglądać moją walkę.”

Conor McGregor chyba za bardzo zlekceważył Tenshina Nasukawę, który faktycznie jest młody (20 lat), ale w tym wieku osiągnął już bardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na jego zawodowy rekord w kickboxingu 27-0, ale to nie wszystko, ponieważ Tenshin ma jeszcze cztery stoczone walki w MMA, które wszystkie wygrał w tym dwie przez KO. Warto wspomnieć również o jego amatorskim bilansie walk 105-5-1.

Tenshin Nasukawa posiada także tytuły mistrzowskie:

RISE waga kogucia (−55kg)
BLADE Japan Cup −55kg Tournament 2015
ISKA Oriental Rules waga kogucia (−55kg) (pierwsza obrona tytułu)
RIZIN Kick Tournament 2017 -57kg
RISE waga piórkowa (-57kg)

3 thoughts on “Tenshin Nasukawa ripostuje szyderczą wypowiedź Conora McGregora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *