Tenshin Nasukawa ostrzega Floyda Mayweathera, by ten go nie lekceważył

RIZIN

Młody Japończyk Tenshin Nasukawa nie czuje się skrępowany w wyrażaniu swoich opinii i myśli na temat pojedynku z Floydem Mayweatherem i jego samego, jakby w ogóle nie dotyczyło to konfrontacji z legendą boksu.

Po kontrowersjach związanych z tym zestawieniem, wydaje się, że starcie Floyda Mayweathera z Tenshinem Nasukawą na gali RIZIN 14 jest już pewne.

Niedługo po ogłoszeniu walki, została ona odwołana przez Mayweathera, który oznajmił, że nastąpiła pomyłka i wraz ze swoim teamem został wprowadzony w błąd. Następnie, w zaskakującym zwrocie akcji, Mayweather ogłosił, że walka faktycznie się odbędzie, ale będzie to pokazowa walka bokserska – co oznacza, że Tenshin Nasukawa nie będzie mógł wykorzystać swojej najbardziej niebezpiecznej broni, jaką jest kickboxing.

Wydaje się jednak, że ten fakt zupełnie nie przeszkadza Japończykowi, który wydaje się być pewny siebie przed walką z Amerykaninem na gali noworocznej. „TEPPEN” napisał na swoim Instagramie, ostrzeżenie skierowane do Floyda Mayweathera.

„Ok Floyd, zmieniłeś zdanie? Widzę, że zrobimy to teraz. Mam wiele do udowodnienia, nie lekceważ mnie. Moja prędkość > Twoje doświadczenie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *