Tatiana Suarez szykowana na walkę z Roxanne Modafferi na UFC 266

UFC

Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, Tatiana Suarez jest przymierzana na powrót do Oktagonu w walce przeciwko byłej pretendentce do tytułu wagi muszej Roxanne Modafferi na UFC 266.

Tatiana Suarez (8-0 MMA, 5-0 UFC) dołączyła do UFC po wygraniu 23 sezonu „The Ultimate Fightera” w 2016 roku. Niepokonana w wadze słomkowej, ostatni raz stoczyła walkę przeciwko Ninie Nunes na UFC 238 w czerwcu 2019 roku, chociaż jej powrót odbędzie się w innej dywizji. Odsunięta na boczny tor z powodu kontuzji szyi, Suarez niedawno stwierdziła, że przewiduje powrót do akcji jeszcze tego lata.

Anonimowa osoba posiadająca wiedzę na temat planowanej walki potwierdziła rezerwację pojedynku po raporcie Ariela Helwaniego. Organizacja celuje w powrót Suarez na gali UFC 266 zaplanowanej na 25 września, gdzie zmierzy się z Modafferi w wadze muszej.

Roxanne Modafferi (25-18 MMA, 4-5 UFC) jest po porażce przez jednogłośną decyzję z Viviane Araujo w styczniu. Była pretendentka do tytułu naprzemiennie wygrywała i przegrywała od czasu dołączenia do UFC w 2017 roku. Modafferi obecnie znajduje się na #9 pozycji w rankingu UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *