Takanori Gomi na Affliction III?

Jeśli ktoś uważał, że rozpiska Affliction: Trilogy wygląda biednie… to gali 1-go sierpnia dochodzi najprawdopodobniej jeszcze  jedno wielkie nazwisko. Takanori Gomi jest obecnie w fazie „najdalej posuniętych” negocjacji z właścicielem Affliction – M-1 Global.

Na przeciwko „The Fireball Kid’a” (MMA 30-5-0) miałby stanąć niejaki (a może raczej 'nijaki’) Brett Coopers (MMA 9-4-0). Zawodnicy zgodzili się już werbalnie na spotkanie w ringu, walka miałaby odbyć się w kategorii 165 funtów, a jedyną kwestią jeszcze nie zamkniętą są wynagrodzenia.

Patrząc na rekord MMA Coopersa oraz klasę zwadoników, z którymi zdążył się skonfrontować w dotychczasowej karierze, walka najprawdopodobniej stanie się pokazem możliwości Gomi’ego – po to w końcu Affliction ściąga go na galę, a zawsze miło popatrzeć jak ktoś pada na deski od „Fireball’a”.

Poniżej, dla tych co jeszcze nie widzieli, ostatnia walka Gomiego i dobry pokaz umiejętności bokserskich. Takanori Gomi vs. Takashi Nakakura (Shooto Tradition : Final):

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=6Zgz-5T_Pts]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *